Kategorie
lokalne

Szamba betonowe w Katowicach

Szukają Państwo zbiornika do gromadzenia nieczystości, deszczówki lub gnojowicy? Macie do wyboru wiele różnych możliwości, nie tylko pod względem pojemności i rozmiarów, ale przede wszystkim materiału z jakiego dany zbiornik został wykonany. Materiał to najbardziej istotna kwestia, zwłaszcza wtedy, kiedy szambo ma być umiejscowione tam, gdzie stan wód gruntowych jest wysoki. Jeżeli zbiornik będzie a lekki, to dodatkowo po jego opróżnieniu może ono zostać wyparty na powierzchnię. Jednym z najtaniej proponowanych rozwiązań są szamba betonowe. Ze względu na swoją niezawodność, rewelacyjną szczelność oraz ogromną wytrzymałość, otrzymały pozytywne opinie pośród mieszkańców miasta Katowice i nie tylko. Bowiem transportujemy kompleksowo wraz z montażem do miejscowości Katowice i wielu innych miast w Polsce.

Jeżeli interesuje Państwa tanio zaplanowany transport łączony, wystarczy zapisać się, wtedy dana miejscowość, albo i okolice skorzystają, a ceny będą o wiele niższe. Nasza firma ma do wyboru kilka rodzajów, począwszy od mniejszych szamb jednokomorowych monolitowych lub dwuczęściowych. Wszystkie w standardowym wyposażeniu posiadają wliczone w cennik betonową pokrywę, kominek i właz. Szamba betonowe dwukomorowe. Często stosowane są też jako tanie przydomowe oczyszczalnie ścieków, w których część płynna jest oddzielana od części stałej i filtrowana przez odpowiedni drenaż.

Jest to rozwiązanie które pozwala naszym klientom nie tylko zaoszczędzić pieniądze, ale jednocześnie chronić  środowisko naturalne w swojej lokalnej społeczności. Takiego rodzaju zbiorniki oferuje nasza firma, o której więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Zbiorniki te odznaczają się ogromną wytrzymałością i trwałością w porównaniu do innych szamb. Dodatkowo nie wymagają innej izolacji termicznej czy zabezpieczeń przed wodami gruntowymi. Korzystna cena i solidność wykonania idzie u nas w parze. Zapraszamy do zakupu.

 

Świadczymy również usługi na terenie:

Szamba Betonowe Katowice

Szamba Betonowe Kielce

Szambo Betonowe Kraków

Szamba Betonowe Lublin

Szamba Betonowe Olsztyn

Szamba Betonowe Opole

Szambo Betonowe Poznań

Szambo Betonowe Radom