Kategorie
lokalne

Szamba betonowe w Krakowie

Przy budowie domu musimy pamiętać o wielu istotnych sprawach, które chociaż nie widoczne gołym okiem, są gwarancją podstawowego komfortu, tego że w naszym nowym domu będzie nam się mieszkać w pełni bezproblemowo. Należy mieć na względzie, że sam dach nad głową nie wystarczy, czy też wystrój pokoju, ale istotne są również metody odprowadzania nieczystości, które są stałym i nieodłącznym elementem naszego życia. Nadal w naszym kraju są takie miejsca, gdzie mieszkańcy nie mają możliwości podłączenia się do kanalizacji ogólnej, również i w mieście Kraków. Od wielu lat, jednym z najbardziej popularnych i tradycyjnych rozwiązań nie tylko w mieście Kraków, ale w całym kraju, są szamba betonowe, które stanowią najlepszą i najtaniej stosowaną alternatywę, chociażby dla szamb plastikowych. Ich główną zaletą jest cena, która jest zdecydowanie niższa od zbiorników wykonanych z materiałów sztucznych.

Ceny to nie jedyna zaleta. Ponadto najważniejszą cechą jest trwałość, którą gwarantuje najwyższej jakości beton z przedziału klasowego B25-B40. Z tego powodu, jeżeli zdecydują się Państwo na nasze tanie szambo wykonane z betonu, otrzymacie dodatkowo do produktu niezbędne zaświadczenia i atesty, a także gwarancję szczelności, dzięki czemu nie będziemy musieli się martwić o to, że zbiornik przecieka i zanieczyszcza środowisko. Szamba betonowe produkujemy w wielu różnych rozmiarach i rodzajach. Działamy kompleksowo wraz z montażem, również na terenie miasta Kraków i okolice, udzielając na swoje zbiorniki kilkuletniej gwarancji. Jakość jest doceniana przez wielu klientów, którzy wyrażają pozytywne opinie na temat naszych zbiorników.

Do wyboru mamy najczęściej tanio, tradycyjne szambo jednokomorowe, oraz dwukomorowe, z czego niektóre z nich świetnie nadają się również na przydomowe oczyszczalnie ścieków. Wtedy nieczystości dzielone są na część płynną oraz część stałą. Jest to rozwiązanie korzystne zwłaszcza dla osób, którym troska o środowisko naturalne nie jest obca, a jednocześnie pragną oni znaleźć sposób na pewne oszczędności w domowym budżecie. Innym rozwiązaniem wybieranym przez wiele osób jest wykorzystanie zbiorników betonowych na gromadzenie deszczówki, którą następnie możemy wykorzystać chociażby do podlewania przydomowego ogródka. A cennik takich zbiorników jest bardzo konkurencyjny. Dlatego zapraszamy do zakupu.

 

Świadczymy również usługi na terenie:

Szamba Betonowe Katowice

Szamba Betonowe Kielce

Szambo Betonowe Kraków

Szamba Betonowe Lublin

Szamba Betonowe Olsztyn

Szamba Betonowe Opole

Szambo Betonowe Poznań

Szambo Betonowe Radom