Kategorie
lokalne

Szamba betonowe w Łodzi

Jednym z podstawowych, choć niedostrzeganych elementów zaopatrzenia każdego budynku jednorodzinnego jest tradycyjne szambo. Jest to zbiornik bezodpływowy, umieszczony pod powierzchnią ziemi, do którego odprowadzane są wszelkie ścieki z urządzeń kanalizacyjnych znajdujących się w naszych domach. Zdarza się, że domy są zazwyczaj już podłączone do kanalizacji gminnej lub miejskiej, jednak zdarza się, że są one nadal zaopatrzone w szamba, które są opróżniane przez specjalne firmy i wywożone do odpowiednich punktów zlewnych. Każdy klient ma do wyboru wiele rodzajów asortymentu i to, który wybierze jest indywidualną decyzją, jednak najczęściej stosowane są tanie szamba betonowe. Dlatego polecamy naszą firmę, z 15 letnim doświadczeniem w tej branży.

Także na terenie miasta Łódź, kompleksowo i tanio obsługujemy, wraz z montażem zbiorników. Ich zaletą jest właśnie cena, bowiem są one tańsze niż na przykład szamba wykonane z materiału PCV. A przede wszystkim szamba betonowe są zdecydowanie bardziej wytrzymałe. Ważne jest również to, aby przy lokalizacji zbiornika pamiętać o tym, że według przepisów musi się ono znajdować w odległości minimum 5 metrów od okien budynku i 15 metrów od studni przydomowej. Dlatego przed zakupem należy zastanowić się gdzie umiejscowić, ale również jakiej wielkości ma być nasze szambo, tak aby nie trzeba było go często opróżniać. Przy zakupie szamba betonowego otrzymają Państwo wszystkie niezbędne atesty i dokumenty. Dajemy gwarancję, że nasze szambo jest szczelne i może być bezpiecznie użytkowane. Dzięki naszej firmie możecie być pewni, że zbiorniki betonowe posiadają najwyższą jakość i niskie ceny. Osiągamy ją dzięki zastosowaniu wysokiej klasy betonu minimum B- 20 do B- 40, grubym ściankom i zbrojeniom prętami metalowymi.

Dodatkowo zabezpieczamy zewnętrzną hydroizolacją, która stosowana jest podwójnie. Zadowolenie klienta jest naszym priorytetem, dlatego oferujemy miłą, szybką i kompetentną obsługę, a do tego konkurencyjny  cennik. Łódź i okolice skorzystały już nieraz z naszych usług. Bardzo wielu zadowolonych klientów mamy na swoim koncie, o czym świadczą opinie. Jednym z nich możesz być Ty. Wystarczy, że zapoznasz się z naszą ofertą i zadzwonisz do nas. Zapraszamy. U nas najkorzystniej i najtaniej.

 

Świadczymy również usługi na terenie:

Szamba Betonowe Toruń

Szamba Betonowe Warszawa

Szambo Betonowe Wrocław

Szamba Betonowe Rzeszów

Szamba Betonowe Zielona Góra

Szambo Betonowe Łódź

Szambo Betonowe Żory

Szamba Betonowe Łódzkie