Kategorie
lokalne

Szamba betonowe w Podkarpackim

Nasza firma trudni się produkcją wysokiej klasy zbiorników na ścieki komunalne, gnojowicę, deszczówkę. Proponujemy tanie szamba betonowe o różnych pojemnościach i wymiarach. Zbiorniki posiadają atest higieniczny oraz aprobatę techniczną. Szamba betonowe wykonywane są zgodnie z projektami techniczno-budowlanymi. Do wytwarzania zbiorników wykorzystujemy żelbeton klasy B-25 do B-40 z dodatkiem chemii budowlanej. Posiadają również profesjonalne  zbrojenia i dodatkowe zabezpieczenia masą asfaltowo-kauczukową (izolbet), dzięki temu zbiorniki są odporne na działanie różnych czynników. Zaletą naszych zbiorników jest niska cena, szczelność 100 %, odporność na uszkodzenia. Gwarantujemy Państwu zakup szamba kompleksowo wraz z montażem, z którego może skorzystać również województwo podkarpackie i okolice. Jesteśmy firmą, działającą z dużym powodzeniem na rynku od kilkunastu lat.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu możemy poszczycić się tym, iż posiadamy same pozytywne opinie. Nasze szambo jest trwałe oraz łatwe w montażu. Obsługujemy tanio wszystkie województwa w kraju, w tym i podkarpackie może zapisywać na transport łączony, którego cennik wychodzi najtaniej dla inwestorów. Oddziaływanie podłoża gruntowego na konstrukcje zbiornikowe , a także obciążenia śniegiem oraz temperaturą, mogą zniszczyć lub zniekształcić zbiornik plastikowy, ale nie betonowy. Również nasze zbiorniki są odporne na wypychanie przez wody gruntowe z tego względu, że jest to szambo o bardzo dużej masie.

Dajemy wieloletnią gwarancję na nasze szamba. Nie zastanawiaj się dłużej, jesteśmy firmą oferującą przystępne ceny i wysoką jakość obsługi. Jeśli przedstawią nam Państwo swoje oczekiwania, to z pewnością będziemy w mogli zaoferować  optymalne rozwiązanie dla Państwa instalacji kanalizacyjnej.  W razie pytań prosimy się z nami skontaktować, zawsze służymy fachową radą.

 

Świadczymy również usługi na terenie:

Szamba Betonowe Świętokrzyskie

Szamba Betonowe Opolskie

Szamba Betonowe Podkarpackie

Szamba Betonowe Podlaskie

Szambo Betonowe Białystok

Szamba Betonowe Bydgoszcz

Szamba Betonowe Gdańsk