Szamba betonowe Bardo

Budowa domu to skomplikowane przedsięwzięcie, w którym niezbędne będzie stosowanie innowacyjnych technologii zapewniających wieloletnie użytkowanie. Jako producent szamb oferujemy produkcję szamb, które wypełniają wszelkie normy wymagane przepisami. Do produkcji zbiorników wykorzystujemy materiały od najlepszych producentów. Troszczymy się o wykorzystanie zaawansowanych technik produkcji, aby nasze szamba betonowe okazały się mocne i wodoszczelne. Ich solidna struktura to najważniejszy czynnik świadczący o wysokiej klasie produktu. Beton to od dawna wykorzystywany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą wytrzymać nawet kilkaset lat! Szambo betonowe to jednokrotny koszt, do którego należy dołożyć jeszcze koszty eksploatacji. Standardowo instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze pozwalającym na opróżnianie nieczystości raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną konstrukcję i wymagają częstszego wylewania aniżeli dwukomorowe o takiej samej łącznej pojemności. Zobacz naszą ofertę najlepszych zbiorników!

Szamba betonowe Bardo

Szambo betonowe Bardo

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja atrakcyjnej ceny oraz wysokiej trwałości. Dostarczamy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o wielu pojemnościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z pewnością wykonamy dla Ciebie również prefabrykaty o niezwykłych wielkościach, specjalnie dopasowanych do wymagań Twojej działki oraz ilości mieszkańców, którzy będą używali wody. Zobacz nasz cennik i przekonaj się, że realizacja zbiornika to korzystna inwestycja. Najkorzystniejszym wyborem będą szamba dwukomorowe. To duże pojemniki z betonu, które pozwalają dzięki drobnoustrojom oczyszczać elementy stałe z szamba i przepuszczać oczyszczoną wodę wprost do ziemi. Jeśli nie wiesz, jakie szambo betonowe wybrać, skontaktuj się z naszym reprezentantem, który z przyjemnością doradzi, jaki rodzaj szamba jest odpowiedni dla potrzeb Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Dostarczamy elementy, które są przygotowane do bezpośredniego wkopania w gruncie. Można zlecić u nas także szambo z koparką, czyli kompleksową usługę przygotowania dołu pod szambo z montażem. Później zespół doświadczonych instalatorów zainstaluje szambo betonowe do kanalizacji i zakopie zbiornik. Polecamy też zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które cechują się długowiecznością lepszą niż plastikowe. Taki pojemnik pozwoli czerpać darmową wodę z opadów i używać ją do nawadniania warzyw w czasie suszy. Woda doskonale nadaje się również do prac przydomowych, na przykład czyszczenie podjaszdu lub auta. Zachęcamy do sprawdzenia naszych produktów i konsultacji z przedstawicielem, który doradzi, jaki zbiornik betonowy na szambo jest odpowiedni dla Waszych potrzeb.