Szamba betonowe Bielawa

Realizacja domu to zaawansowane przedsięwzięcie, w którym istotne będzie stosowanie nowoczesnych rozwiązań zapewniających długie użytkowanie. Jako producent szamb realizujemy budowę szamb, które wypełniają wszelkie normy określone przepisami. Do produkcji zbiorników stosujemy materiały od najlepszych dostawców. Troszczymy się o wykorzystanie najnowocześniejszych technik produkcji, aby nasze szamba betonowe były solidne i wodoszczelne. Ich solidna struktura to główny czynnik mówiący o jakości wyrobu. Beton to od lat wykorzystywany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować nawet setki lat! Szambo betonowe to jednokrotny wydatek, do jakiego trzeba doliczyć jeszcze cenę asenizacji. Standardowo wykonuje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o wielkości pozwalającym na wylewanie nieczystości raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają prostszą konstrukcję i wymagają częstszego wylewania aniżeli dwukomorowe o identycznej łącznej pojemności. Zobacz naszą propozycję najtrwalszych szamb!

Szamba betonowe Bielawa

Szambo betonowe Bielawa

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja najlepszej ceny oraz wysokiej trwałości. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych pojemnościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z przyjemnością wykonamy dla was także zbiorniki o niestandardowych wielkościach, specjalnie dostosowanych do wymagań Twojej działki oraz ilości mieszkańców, którzy będą używali kanalizacji. Przejrzyj nasz cennik i upewnij się, że budowa szamba to prawidłowa inwestycja. Najkorzystniejszym rozwiązaniem będą szamba dwukomorowe. To pojemne pojemniki z betonu, które pozwalają dzięki bakteriom oczyszczać części stałe z szamba i przepuszczać oczyszczoną wodę prosto do ziemi. Jeśli nie masz pewności, jakie szambo betonowe wybrać, skontaktuj się z naszym przedstawicielem, który z przyjemnością podpowie, jaki rodzaj zbiornika jest najlepszy dla wymagań Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Oferujemy elementy, które są przygotowane do bezpośredniego wkopania w ziemi. Polecamy zlecić u nas również szambo z koparką, to jest pełną usługę wykopania wykopu pod szambo z montażem. Następnie ekipa doświadczonych instalatorów przyłączy szambo betonowe do odpływu i zakopie zbiornik. Polecamy również zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które cechują się wytrzymałością wyższą aniżeli plastikowe. Dobry zbiornik pozwoli pozyskać za darmo wodę z deszczu i używać ją do nawadniania kwiatów w czasie upałów. Deszczówka świetnie nadaje się także do prac przydomowych, na przykład mycie podjaszdu lub auta. Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji i konsultacji z przedstawicielem, który pomoże, który zbiornik betonowy na szambo jest odpowiedni dla Twoich potrzeb.