Szamba betonowe Bierutów

Budowa domu to skomplikowane przedsięwzięcie, w którym istotne będzie wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań zapewniających długie korzystanie. Jako producent szamb zapewniamy produkcję zbiorników, które wypełniają niezbędne normy wymagane przepisami. Do produkcji szamb stosujemy produkty od najlepszych producentów. Troszczymy się o wykorzystanie zaawansowanych technologii wytwarzania, aby nasze szamba betonowe okazały się mocne i wodoszczelne. Ich solidna struktura to najważniejszy element świadczący o jakości produktu. Beton to od lat wykorzystywany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować aż setki lat! Szambo betonowe to jednorazowy koszt, do jakiego trzeba dołożyć jeszcze koszty opróżniania. Zazwyczaj instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o pojemności pozwalającym na wylewanie ścieków raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają prostszą budowę i potrzebują częstszego wylewania aniżeli dwukomorowe o takiej samej łącznej pojemności. Zobacz naszą ofertę najtrwalszych zbiorników!

Szamba betonowe Bierutów

Szambo betonowe Bierutów

Nasze zbiorniki betonowe to pewność atrakcyjnej ceny oraz najwyższej trwałości. Oferujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych pojemnościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią zrealizujemy dla Ciebie także zbiorniki o niestandardowych wielkościach, najlepiej dopasowanych do potrzeb konkretnej działki oraz ilości mieszkańców, którzy będą korzystali z wody. Przejrzyj nasz cennik i upewnij się, że realizacja szamba to prawidłowa inwestycja. Najkorzystniejszym wyborem będą szamba dwukomorowe. To pojemne pojemniki z betonu, które pomagają dzięki drobnoustrojom oczyszczać elementy stałe z nieczystości i wylewać oczyszczoną wodę wprost do ziemi. Jeżeli nie masz pewności, które szambo betonowe zakupić, skontaktuj się z naszym przedstawicielem, który chętnie podpowie, jaki rodzaj szamba będzie odpowiedni dla potrzeb Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Oferujemy szamba, które są przygotowane do natychmiastowego wkopania w gruncie. Można zlecić u nas także szambo z koparką, czyli pełną usługę wykopania wykopu pod szambo z montażem. Później zespół wykwalifikowanych instalatorów zainstaluje szambo betonowe do odpływu i zasypie zbiornik. Polecamy też zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które cechują się długowiecznością wyższą aniżeli z tworzywa. Dobry zbiornik pomoże czerpać darmową wodę z deszczu i wykorzystywać ją do podlewania warzyw podczas upałów. Deszczówka świetnie nadaje się także do prac gospodarczych, na przykład mycie podjaszdu albo samochodu. Zachęcamy do sprawdzenia naszych realizacji i konsultacji z przedstawicielem, który doradzi, jaki zbiornik betonowy na szambo będzie najlepszy dla Twoich potrzeb.