Szamba betonowe Bogatynia

Realizacja domu to zaawansowane wyzwanie, w którym istotne będzie stosowanie nowoczesnych rozwiązań zapewniających bezawaryjne użytkowanie. Jako producent szamb realizujemy budowę szamb, które wypełniają wszelkie normy określone przepisami. Do produkcji szamb stosujemy materiały od najlepszych dostawców. Dbamy o stosowanie zaawansowanych technologii produkcji, aby nasze szamba betonowe były trwałe i nieprzeciekające. Ich solidna budowa to najważniejszy element świadczący o jakości wyrobu. Beton to od dawna wykorzystywany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować nawet kilkaset lat! Szambo betonowe to jednokrotny koszt, do którego należy dołożyć jeszcze cenę asenizacji. Zazwyczaj buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o wielkości umożliwiającym wylewanie szamba raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną konstrukcję i potrzebują częstszego wylewania aniżeli dwukomorowe o identycznej łącznej pojemności. Sprawdź naszą ofertę najtrwalszych szamb!

Szamba betonowe Bogatynia

Szambo betonowe Bogatynia

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja atrakcyjnej ceny oraz najwyższej trwałości. Oferujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych pojemnościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią zrealizujemy dla Ciebie również zbiorniki o niestandardowych pojemnościach, specjalnie dostosowanych do potrzeb konkretnej posesji oraz ilości mieszkańców, którzy będą korzystali z wody. Przejrzyj nasz cennik i upewnij się, że budowa szamba to korzystna decyzja. Najlepszym wyborem będą szamba dwukomorowe. To duże zbiorniki z betonu, które pozwalają dzięki bakteriom oczyszczać elementy stałe z szamba i przepuszczać czystą wodę wprost do ziemi. Jeśli nie wiesz, jakie szambo betonowe wybrać, skontaktuj się z firmowym reprezentantem, który chętnie doradzi, jaki typ szamba jest najlepszy dla wymagań Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy szamba, które są gotowe do bezpośredniego wkopania w ziemi. Można zamówić u nas również szambo z koparką, to jest kompleksową usługę wykopania dołu pod szambo z montażem. Później ekipa doświadczonych monterów podłączy szambo betonowe do kanalizacji i zakopie zbiornik. Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które wyróżniają się długowiecznością lepszą niż plastikowe. Dobry zbiornik pomoże czerpać darmową wodę z deszczu i używać ją do podlewania warzyw podczas suszy. Deszczówka świetnie nadaje się także do prac przydomowych, na przykład mycie podjaszdu lub samochodu. Zapraszamy do sprawdzenia naszych realizacji i kontaktu z pracownikiem, który doradzi, który zbiornik betonowy na szambo jest odpowiedni dla Twoich potrzeb.