Szamba betonowe Boguszów-Gorce

Zbiorniki na szambo to główna usługa naszej firmy. Trudnimy się ich wytwarzaniem, ale także dowożeniem, wykonywaniem wykopów pod komorę oraz instalacją. Mamy własną flotę, toteż wykonanie usług instalacyjnych w odległym rejonie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje wyroby, zwłaszcza gdy klient wybierze prace kompleksowe, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak ważne jest dla klienta znalezienie szybkiej firmy, która poradzi sobie z pracami wykopania zbiornika w ekspresowym czasie. Dlatego też swoim odbiorcom proponujemy pełne prace związane z wykopaniem szamba, gdyż to zaoszczędzenie energii oraz funduszy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje nawet od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni usatysfakcjonowani z nowego szamba, więc z przyjemnością udzielamy rad w zakresie kupna odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Boguszów-Gorce

Producent szamb ceny Boguszów-Gorce

Nasze ceny uzależnione są od rozmiaru zbiornika oraz jego typu. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej skomplikowane – dają opcję rzadszego wylewania szamba, ponieważ część ścieków daje się filtrować i przesączać prosto do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie gdy nie ma możliwości legalnego wybudowania szamba dwukomorowego. Należy wiedzieć, że wylewanie ścieków na podwórko jest zagrożone grzywną. Trzeba więc wybrać taki typ szamba, który umożliwi niezbyt częste opróżnianie przez firmę wywozową, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Możemy dotransportować zamówiony prefabrykat na teren odbiorcy na dowolną odległość. Większe trasy mogą jednak łączyć się z wyższym kosztem pracy. Pomagamy w fachowym poradnictwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, który typ zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najchętniej zamawiany rodzaj. Odpowiedni, gruby beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza ściankę szamba i nie wpływają do wód podziemnych. Szambo to potencjalne ogromne zagrożenie toksykologiczne, dlatego istnieją rygorystyczne reguły ich montowania. Nasze zbiorniki produkowane są z betonu, który spełnia wymagania w sprawie ochrony środowiska, a przy tym są wytrzymałe i potrafią służyć wiele dziesiątek lat. Stosujemy innowacyjne technologie do budowy prefabrykatów i mamy odpowiednie certyfikaty zaświadczające jakość naszych produktów. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem, który doradzi, jak kupić właściwą pojemność zbiornika w zależności od liczby domowników i potencjalnej objętości ścieków, którą każdy z nich produkuje.