Szamba betonowe Bolków

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej działalności. Zajmujemy się ich produkcją, lecz także transportowaniem, robieniem wykopów pod komorę i montażem. Mamy własną koparkę, toteż wykonanie prac instalacyjnych w odległym regionie to dla nas nie problem. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na nasze wyroby, szczególnie gdy klient wybierze usługi kompletne, to jest szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla klienta zatrudnienie sprawnej ekipy, która upora się z pracami montażu szamba w krótkim czasie. Dlatego też naszym odbiorcom polecamy pełne usługi związane z budową szamba, gdyż to oszczędność czasu oraz pieniędzy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje nawet od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z nowego szamba, dlatego z przyjemnością doradzamy w zakresie wyboru odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Bolków

Producent szamb ceny Bolków

Nasze ceny uzależnione są od rozmiaru szamba i jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają opcję rzadszego opróżniania szamba, ponieważ część ścieków daje się oczyszczać i przesączać wprost do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza kiedy nie ma możliwości legalnego wybudowania zbiornika dwukomorowego. Należy wiedzieć, że odprowadzanie ścieków na pole jest karalne karą pieniężną. Trzeba zatem kupić taki rodzaj szamba, który pozwoli na niezbyt częste wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz przyjazny dla środowiska. Potrafimy zawieźć zamówiony prefabrykat na działkę odbiorcy na dowolną odległość. Dalsze odległości mogą jednak wiązać się z wyższym kosztem usługi. Pomagamy w profesjonalnym poradnictwie – zatelefonuj do nas i dowiedz się, jaki rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej zamawiany typ. Odpowiedni, gruby beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza ściankę szamba i nie zanieczyszczają wód podziemnych. Szambo to potencjalne ogromne zanieczyszczenie toksykologiczne, toteż funkcjonują rygorystyczne przepisy ich budowania. Nasze szamba budowane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ochrony środowiska, a przy okazji są trwałe i mogą służyć wiele dziesiątek lat. Stosujemy innowacyjne technologie do budowy prefabrykatów i mamy odpowiednie certyfikaty zaświadczające jakość naszych wyrobów. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem, który doradzi, jak kupić właściwą wielkość zbiornika w zależności od liczby domowników i uśrednionej objętości ścieków, jaką każdy z nich wytwarza.