Szamba betonowe Brzeg Dolny

Realizacja domu to skomplikowane wyzwanie, w którym istotne będzie stosowanie innowacyjnych technologii gwarantujących wieloletnie użytkowanie. Jako producent szamb realizujemy produkcję szamb, które spełniają wszelkie normy określone przepisami. Do budowy szamb wykorzystujemy materiały od certyfikowanych producentów. Troszczymy się o stosowanie zaawansowanych technik wytwarzania, aby nasze szamba betonowe były mocne i wodoszczelne. Ich solidna struktura to główny czynnik mówiący o wysokiej klasie produktu. Beton to od dawna wykorzystywany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą przetrwać nawet kilkaset lat! Szambo betonowe to jednokrotny wydatek, do którego trzeba doliczyć również koszty opróżniania. Standardowo instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o pojemności umożliwiającym wylewanie szamba raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną budowę i wymagają częstszego wylewania niż dwukomorowe o takiej samej łącznej wielkości. Sprawdź naszą propozycję najtrwalszych zbiorników!

Szamba betonowe Brzeg Dolny

Szambo betonowe Brzeg Dolny

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja atrakcyjnej ceny oraz najwyższej wodoszczelności. Dostarczamy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych wielkościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z przyjemnością zrealizujemy dla was także zbiorniki o niestandardowych pojemnościach, najlepiej dostosowanych do wymagań Twojej działki oraz liczby domowników, którzy będą używali wody. Zobacz nasz cennik i przekonaj się, że budowa zbiornika to prawidłowa inwestycja. Najlepszym wyborem są szamba dwukomorowe. To duże pojemniki z betonu, które pozwalają dzięki drobnoustrojom oczyszczać części stałe z nieczystości i wylewać czystą wodę wprost do gruntu. Jeśli nie masz pewności, które szambo betonowe zakupić, skonsultuj się z naszym przedstawicielem, który chętnie podpowie, jaki typ szamba będzie najlepszy dla wymagań Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Dostarczamy prefabrykaty, które są przygotowane do bezpośredniego wkopania w ziemi. Można zlecić u nas również szambo z koparką, to jest pełną usługę przygotowania dołu pod szambo z montażem. Następnie zespół wykwalifikowanych instalatorów przyłączy szambo betonowe do odpływu i zasypie zbiornik. Proponujemy też zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które wyróżniają się długowiecznością lepszą niż z tworzywa. Taki zbiornik pomoże pozyskać za darmo wodę z deszczu i używać ją do podlewania roślin podczas suszy. Deszczówka doskonale nadaje się także do prac gospodarczych, na przykład mycie kostki albo samochodu. Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji i kontaktu z przedstawicielem, który pomoże, który zbiornik betonowy na szambo będzie odpowiedni dla Waszych potrzeb.