Szamba betonowe Chocianów

Zbiorniki na szambo to zasadnicza domena naszej działalności. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, lecz także transportowaniem, wykonywaniem wykopów pod szambo oraz instalacją. Posiadamy swoją flotę, toteż realizacja usług instalacyjnych w dalekim regionie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze wyroby, szczególnie gdy klient zamówi usługi kompleksowe, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla klienta zatrudnienie szybkiej firmy, która poradzi sobie z pracami wykopania zbiornika w krótkim czasie. Dlatego właśnie swoim klientom polecamy kompleksowe usługi związane z wykopaniem zbiornika bezodpływowego, gdyż to oszczędność czasu oraz funduszy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi odbiorcy byli stuprocentowo zadowoleni z wybudowanego zbiornika, dlatego z przyjemnością udzielamy rad w kwestii wyboru właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Chocianów

Producent szamb ceny Chocianów

Nasze ceny zależne są od rozmiaru zbiornika i jego typu. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej skomplikowane – dają możliwość rzadszego opróżniania szamba, bo część nieczystości można filtrować i wylewać prosto do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, szczególnie kiedy nie ma możliwości legalnego wybudowania zbiornika dwukomorowego. Należy wiedzieć, że odprowadzanie ścieków na pole jest karalne grzywną. Trzeba zatem wybrać taki typ szamba, który umożliwi rzadkie wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Możemy dotransportować zamówiony prefabrykat na działkę odbiorcy na każdą odległość. Większe odległości będą jednak wiązać się z większym kosztem usługi. Wspieramy w profesjonalnym poradnictwie – zatelefonuj do nas i dowiedz się, jaki rodzaj szamba będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najchętniej wybierany rodzaj. Specjalny, gruby beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza ściankę szamba i nie wpływają do wód gruntowych. Szambo to potencjalne duże zanieczyszczenie biologiczne, toteż funkcjonują ścisłe reguły ich budowania. Nasze zbiorniki wykonywane są z betonu, który spełnia wymagania w sprawie ochrony środowiska, a przy tym są trwałe i potrafią funkcjonować wiele dekad. Stosujemy nowoczesne technologie do budowy zbiorników i mamy specjalne certyfikaty zaświadczające jakość naszych produktów. Zapraszamy do rozmowy z naszym reprezentantem, który podpowie, jak wybrać właściwą wielkość szamba w zależności od liczby mieszkańców i potencjalnej objętości ścieków, którą każdy z nich produkuje.