Szamba betonowe Chojnów

Zbiorniki na szambo to główna usługa naszej działalności. Trudnimy się ich wytwarzaniem, ale także dowożeniem, wykonywaniem dołów pod komorę i montażem. Posiadamy swoją flotę, toteż realizacja prac montażowych w dalekim regionie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze usługi, zwłaszcza gdy klient wybierze prace kompletne, to jest szambo z koparką. Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie zatrudnienie szybkiej ekipy, która upora się z pracami montażu zbiornika w krótkim czasie. Dlatego właśnie naszym klientom proponujemy kompleksowe usługi związane z wykopaniem zbiornika bezodpływowego, gdyż to oszczędność energii oraz pieniędzy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się nawet od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z nowego zbiornika, więc chętnie doradzamy w zakresie kupna właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Chojnów

Producent szamb ceny Chojnów

Nasze ceny uzależnione są od rozmiaru szamba oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej skomplikowane – dają opcję nie tak częstego opróżniania szamba, ponieważ część ścieków można filtrować i przesączać wprost do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie gdy nie ma sposobności zgodnego z prawem wybudowania zbiornika dwukomorowego. Należy pamiętać, że odprowadzanie nieczystości na podwórko jest zagrożone grzywną. Należy więc wybrać taki typ szamba, który umożliwi rzadkie opróżnianie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Możemy zawieźć wybrany prefabrykat na teren odbiorcy na każdą odległość. Dalsze trasy mogą jednak łączyć się z wyższym kosztem usługi. Wspieramy w profesjonalnym poradnictwie – zatelefonuj do nas i dowiedz się, który rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najczęściej zamawiany rodzaj. Specjalny, gęsty beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza ściankę szamba i nie zanieczyszczają wód gruntowych. Szambo to prawdopodobne ogromne zagrożenie biologiczne, dlatego istnieją ścisłe reguły ich budowania. Nasze zbiorniki wykonywane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ekologii, a przy tym są wytrzymałe i potrafią funkcjonować wiele dekad. Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia do budowy prefabrykatów i posiadamy odpowiednie certyfikaty zaświadczające jakość swoich wyrobów. Zapraszamy do rozmowy z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak kupić odpowiednią wielkość zbiornika zależnie od liczby mieszkańców i potencjalnej objętości ścieków, którą każdy z nich produkuje.