Szamba betonowe Duszniki-Zdrój

Zbiorniki na szambo to zasadnicza domena naszej działalności. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, ale również dowożeniem, robieniem dołów pod szambo i instalacją. Mamy swoją flotę, dlatego realizacja usług instalacyjnych w odległym regionie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze wyroby, szczególnie gdy inwestor wybierze usługi kompleksowe, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie znalezienie szybkiej firmy, która poradzi sobie z pracami montażu zbiornika w krótkim czasie. Dlatego też swoim klientom proponujemy kompleksowe prace związane z wykopaniem zbiornika bezodpływowego, ponieważ to zaoszczędzenie czasu oraz funduszy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje już od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni zadowoleni z wybudowanego szamba, dlatego chętnie doradzamy w zakresie wyboru właściwej pojemności szamba.

Szamba betonowe Duszniki-Zdrój

Producent szamb ceny Duszniki-Zdrój

Nasze ceny uzależnione są od pojemności szamba i jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają możliwość nie tak częstego wylewania szamba, ponieważ część ścieków daje się filtrować i wylewać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, szczególnie gdy nie ma sposobności zgodnego z prawem wkopania szamba dwukomorowego. Warto wiedzieć, że odprowadzanie ścieków na pole jest karalne grzywną. Trzeba więc kupić taki typ szamba, który umożliwi niezbyt częste wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz przyjazny dla środowiska. Możemy zawieźć wybrany zbiornik na działkę klienta na każdą odległość. Większe trasy będą jednak wiązać się z wyższym kosztem pracy. Wspieramy w fachowym doradztwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, jaki rodzaj szamba będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najchętniej zamawiany rodzaj. Specjalny, gruby beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza ściankę szamba i nie wpływają do wód gruntowych. Ścieki to potencjalne duże zanieczyszczenie biologiczne, dlatego funkcjonują rygorystyczne zasady ich budowania. Nasze szamba produkowane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ekologii, a przy okazji są wytrzymałe i mogą funkcjonować wiele dziesiątek lat. Wykorzystujemy innowacyjne narzędzia do budowy prefabrykatów i posiadamy odpowiednie certyfikaty zaświadczające jakość naszych produktów. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem, który doradzi, jak wybrać właściwą wielkość szamba zależnie od liczby mieszkańców i potencjalnej ilości ścieków, jaką każdy z nich wytwarza.