Szamba betonowe Dzierżoniów

Realizacja domu to skomplikowane przedsięwzięcie, w którym istotne jest stosowanie nowoczesnych rozwiązań zapewniających długie użytkowanie. Jako producent szamb oferujemy tworzenie szamb, które wypełniają niezbędne normy wymagane przepisami. Do budowy szamb wykorzystujemy materiały od sprawdzonych dostawców. Dbamy o wykorzystanie najnowocześniejszych technik wytwarzania, aby nasze szamba betonowe były solidne i wodoszczelne. Ich zwarta struktura to główny czynnik mówiący o jakości produktu. Beton to od dawna stosowany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą przetrwać nawet kilkaset lat! Szambo betonowe to jednokrotny wydatek, do jakiego należy doliczyć również cenę eksploatacji. Standardowo instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze umożliwiającym wylewanie szamba raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają prostszą konstrukcję i potrzebują częstszego wylewania niż dwukomorowe o identycznej łącznej wielkości. Zobacz naszą ofertę najtrwalszych zbiorników!

Szamba betonowe Dzierżoniów

Szambo betonowe Dzierżoniów

Nasze zbiorniki betonowe to pewność atrakcyjnej ceny oraz najwyższej wodoszczelności. Oferujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych wielkościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z przyjemnością zrealizujemy dla was także zbiorniki o niestandardowych wielkościach, najlepiej dopasowanych do wymagań Twojej posesji oraz ilości mieszkańców, którzy będą używali kanalizacji. Przejrzyj nasz cennik i przekonaj się, że budowa zbiornika to dobra inwestycja. Najlepszym rozwiązaniem będą szamba dwukomorowe. To pojemne zbiorniki z betonu, które pozwalają dzięki drobnoustrojom filtrować części stałe z szamba i przepuszczać oczyszczoną wodę prosto do ziemi. Jeżeli nie masz pewności, jakie szambo betonowe wybrać, skontaktuj się z firmowym przedstawicielem, który z przyjemnością doradzi, jaki typ zbiornika będzie najlepszy dla wymagań Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Oferujemy szamba, które są gotowe do bezpośredniego zakopania w ziemi. Możesz zamówić u nas także szambo z koparką, czyli pełną usługę przygotowania wykopu pod szambo z montażem. Później zespół doświadczonych instalatorów zainstaluje szambo betonowe do odpływu i zasypie zbiornik. Polecamy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które wyróżniają się wytrzymałością lepszą aniżeli z tworzywa. Dobry pojemnik pomoże czerpać za darmo wodę z opadów i używać ją do nawadniania kwiatów w czasie upałów. Deszczówka świetnie nadaje się również do prac przydomowych, na przykład czyszczenie podjaszdu lub auta. Zapraszamy do sprawdzenia naszych produktów i kontaktu z pracownikiem, który doradzi, który zbiornik betonowy na szambo jest najlepszy dla Twoich potrzeb.