Szamba betonowe Głuszyca

Budowa domu to zaawansowane wyzwanie, w którym ważne jest stosowanie nowoczesnych rozwiązań zapewniających bezawaryjne użytkowanie. Jako producent szamb zapewniamy tworzenie szamb, które wypełniają wszelkie normy wymagane przepisami. Do produkcji szamb stosujemy surowce od najlepszych producentów. Troszczymy się o wykorzystanie najnowocześniejszych technologii produkcji, aby nasze szamba betonowe były trwałe i nieprzeciekające. Ich solidna struktura to główny czynnik mówiący o jakości produktu. Beton to od lat stosowany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować aż setki lat! Szambo betonowe to jednokrotny wydatek, do którego trzeba doliczyć jeszcze cenę asenizacji. Standardowo buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o pojemności umożliwiającym opróżnianie szamba raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną budowę i potrzebują częstszego wylewania niż dwukomorowe o identycznej łącznej pojemności. Zobacz naszą propozycję najlepszych szamb!

Szamba betonowe Głuszyca

Szambo betonowe Głuszyca

Nasze zbiorniki betonowe to pewność najlepszej ceny oraz wysokiej trwałości. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych wielkościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią wykonamy dla was także prefabrykaty o niezwykłych wymiarach, specjalnie dopasowanych do potrzeb konkretnej działki oraz liczby mieszkańców, którzy będą używali kanalizacji. Przejrzyj nasz cennik i przekonaj się, że budowa zbiornika to prawidłowa inwestycja. Najkorzystniejszym rozwiązaniem są szamba dwukomorowe. To pojemne pojemniki z betonu, które pozwalają dzięki bakteriom oczyszczać cząstki stałe z szamba i przepuszczać czystą wodę wprost do gruntu. Jeżeli nie wiesz, które szambo betonowe zakupić, skontaktuj się z naszym reprezentantem, który chętnie podpowie, jaki typ szamba będzie odpowiedni dla wymagań Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Oferujemy prefabrykaty, które są gotowe do bezpośredniego zakopania w ziemi. Można zamówić u nas również szambo z koparką, czyli kompleksową usługę wykopania wykopu pod szambo z montażem. Później zespół doświadczonych monterów przyłączy szambo betonowe do kanalizacji i zasypie zbiornik. Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które cechują się długowiecznością wyższą niż z tworzywa. Dobry pojemnik pomoże czerpać za darmo wodę z opadów i używać ją do nawadniania kwiatów w czasie suszy. Deszczówka świetnie nadaje się również do prac przydomowych, takich jak mycie kostki lub auta. Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji i kontaktu z przedstawicielem, który doradzi, który zbiornik betonowy na szambo jest odpowiedni dla Waszych potrzeb.