Szamba betonowe Gryfów Śląski

Zbiorniki na szambo to zasadnicza domena naszej działalności. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, ale także transportowaniem, wykonywaniem wykopów pod komorę oraz instalacją. Posiadamy własną flotę, toteż realizacja prac montażowych w odległym rejonie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje usługi, zwłaszcza gdy klient zamówi usługi kompletne, to jest szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla Ciebie znalezienie sprawnej ekipy, która upora się z usługami wykopania zbiornika w ekspresowym czasie. Dlatego właśnie naszym klientom polecamy kompleksowe usługi związane z budową szamba, ponieważ to zaoszczędzenie energii oraz funduszy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z nowego zbiornika, dlatego chętnie doradzamy w zakresie wyboru odpowiedniej pojemności szamba.

Szamba betonowe Gryfów Śląski

Producent szamb ceny Gryfów Śląski

Nasze ceny zależne są od pojemności szamba oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej zaawansowane – dają możliwość rzadszego wylewania szamba, bo część ścieków daje się oczyszczać i wylewać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, zwłaszcza gdy nie ma możliwości zgodnego z prawem wkopania zbiornika dwukomorowego. Warto pamiętać, że odprowadzanie ścieków na podwórko jest karalne grzywną. Należy zatem kupić taki rodzaj szamba, który pozwoli na niezbyt częste opróżnianie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Jesteśmy w stanie dotransportować zamówiony prefabrykat na teren odbiorcy na dowolną odległość. Większe trasy mogą jednak łączyć się z wyższym kosztem pracy. Wspieramy w profesjonalnym doradztwie – zadzwoń do nas i dowiedz się, który rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najchętniej zamawiany rodzaj. Specjalny, wodoodporny beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. nie ściankę szamba i nie zanieczyszczają wód podziemnych. Szambo to prawdopodobne duże zanieczyszczenie biologiczne, toteż funkcjonują rygorystyczne zasady ich budowania. Nasze szamba wykonywane są z betonu, który spełnia wymagania w kwestii ochrony środowiska, a przy tym są trwałe i mogą funkcjonować wiele dekad. Stosujemy innowacyjne narzędzia do produkcji prefabrykatów i mamy odpowiednie certyfikaty zaświadczające jakość swoich wyrobów. Zachęcamy do rozmowy z naszym przedstawicielem, który podpowie, jak kupić właściwą wielkość szamba zależnie od liczby mieszkańców i uśrednionej objętości ścieków, którą każdy z nich produkuje.