Szamba betonowe Jawor

Realizacja domu to skomplikowane przedsięwzięcie, w którym niezbędne będzie stosowanie innowacyjnych rozwiązań zapewniających długie użytkowanie. Jako producent szamb oferujemy budowę szamb, które spełniają wszelkie normy określone przepisami. Do budowy zbiorników wykorzystujemy surowce od sprawdzonych dostawców. Troszczymy się o stosowanie zaawansowanych technik wytwarzania, aby nasze szamba betonowe okazały się solidne i nieprzeciekające. Ich solidna struktura to główny czynnik mówiący o wytrzymałości produktu. Beton to od lat stosowany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą wytrzymać aż setki lat! Szambo betonowe to jednorazowy wydatek, do jakiego trzeba dołożyć jeszcze koszty opróżniania. Zazwyczaj buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o pojemności pozwalającym na opróżnianie nieczystości raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną konstrukcję i potrzebują częstszego opróżniania niż dwukomorowe o takiej samej łącznej pojemności. Zobacz naszą ofertę najlepszych szamb!

Szamba betonowe Jawor

Szambo betonowe Jawor

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja najlepszej ceny oraz najwyższej wodoszczelności. Dostarczamy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o wielu wielkościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią wykonamy dla was również prefabrykaty o niezwykłych wymiarach, najlepiej dopasowanych do wymagań konkretnej działki oraz ilości domowników, którzy będą używali kanalizacji. Przejrzyj nasz cennik i upewnij się, że realizacja zbiornika to prawidłowa inwestycja. Najkorzystniejszym rozwiązaniem będą szamba dwukomorowe. To pojemne zbiorniki z betonu, które pomagają dzięki bakteriom oczyszczać części stałe z szamba i wylewać oczyszczoną wodę wprost do ziemi. Jeżeli nie masz pewności, jakie szambo betonowe wybrać, skontaktuj się z naszym reprezentantem, który z przyjemnością doradzi, jaki typ szamba będzie najlepszy dla potrzeb Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Dostarczamy elementy, które są przygotowane do bezpośredniego wkopania w gruncie. Polecamy zamówić u nas również szambo z koparką, czyli pełną usługę przygotowania dołu pod szambo z montażem. Później ekipa wykwalifikowanych monterów zainstaluje szambo betonowe do odpływu i zakopie zbiornik. Proponujemy też zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które wyróżniają się wytrzymałością wyższą aniżeli plastikowe. Taki zbiornik pozwoli pozyskać za darmo wodę z opadów i wykorzystywać ją do podlewania kwiatów podczas suszy. Woda świetnie nadaje się także do prac gospodarczych, na przykład czyszczenie chodnika lub samochodu. Zapraszamy do sprawdzenia naszych produktów i kontaktu z pracownikiem, który pomoże, jaki zbiornik betonowy na szambo jest odpowiedni dla Twoich potrzeb.