Szamba betonowe Jaworzyna Śląska

Zbiorniki na szambo to główna usługa naszej firmy. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, ale również dowożeniem, robieniem wykopów pod komorę i montażem. Posiadamy swoją koparkę, dlatego wykonanie prac montażowych w dalekim rejonie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje wyroby, zwłaszcza gdy inwestor zamówi usługi kompleksowe, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla klienta zatrudnienie szybkiej firmy, która upora się z usługami wykopania zbiornika w ekspresowym czasie. Dlatego właśnie naszym odbiorcom polecamy pełne prace związane z budową zbiornika bezodpływowego, gdyż to zaoszczędzenie czasu oraz funduszy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni usatysfakcjonowani z wybudowanego zbiornika, więc chętnie doradzamy w kwestii wyboru odpowiedniej pojemności szamba.

Szamba betonowe Jaworzyna Śląska

Producent szamb ceny Jaworzyna Śląska

Nasze ceny uzależnione są od wielkości zbiornika oraz jego typu. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej zaawansowane – dają możliwość rzadszego wylewania szamba, bo część ścieków można oczyszczać i przesączać prosto do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie gdy nie ma sposobności legalnego wybudowania szamba dwukomorowego. Warto pamiętać, że wylewanie ścieków na podwórko jest zagrożone karą pieniężną. Należy zatem wybrać taki rodzaj szamba, który umożliwi rzadkie opróżnianie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Jesteśmy w stanie zawieźć wybrany prefabrykat na działkę klienta na dowolną odległość. Dalsze odległości mogą jednak wiązać się z większym kosztem usługi. Wspieramy w fachowym doradztwie – zadzwoń do nas i dowiedz się, jaki typ szamba będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej zamawiany rodzaj. Specjalny, gruby beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód podziemnych. Szambo to potencjalne ogromne zanieczyszczenie toksykologiczne, toteż funkcjonują ścisłe reguły ich budowania. Nasze zbiorniki wykonywane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ekologii, a przy okazji są wytrzymałe i mogą funkcjonować wiele dziesiątek lat. Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia do budowy prefabrykatów i mamy odpowiednie certyfikaty potwierdzające jakość naszych wyrobów. Zachęcamy do rozmowy z naszym pracownikiem, który doradzi, jak kupić właściwą pojemność zbiornika w zależności od liczby domowników i uśrednionej ilości nieczystości, którą każdy z nich wytwarza.