Szamba betonowe Jedlina-Zdrój

Realizacja domu to zaawansowane przedsięwzięcie, w którym ważne będzie stosowanie innowacyjnych technologii gwarantujących wieloletnie korzystanie. Jako producent szamb realizujemy tworzenie szamb, które wypełniają niezbędne normy wymagane przepisami. Do budowy szamb stosujemy materiały od najlepszych dostawców. Troszczymy się o wykorzystanie najnowocześniejszych technologii wytwarzania, aby nasze szamba betonowe okazały się mocne i nieprzeciekające. Ich solidna struktura to najważniejszy czynnik świadczący o wytrzymałości wyrobu. Beton to od dawna wykorzystywany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować aż kilkaset lat! Szambo betonowe to jednokrotny wydatek, do jakiego trzeba dołożyć również koszty eksploatacji. Standardowo wykonuje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o pojemności umożliwiającym opróżnianie nieczystości raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną konstrukcję i potrzebują częstszego opróżniania aniżeli dwukomorowe o takiej samej łącznej wielkości. Sprawdź naszą ofertę najlepszych zbiorników!

Szamba betonowe Jedlina-Zdrój

Szambo betonowe Jedlina-Zdrój

Nasze zbiorniki betonowe to pewność najlepszej ceny oraz wysokiej wodoszczelności. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych wielkościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią zrealizujemy dla was również zbiorniki o niezwykłych pojemnościach, specjalnie dostosowanych do potrzeb konkretnej działki oraz ilości mieszkańców, którzy będą korzystali z wody. Zobacz nasz cennik i upewnij się, że realizacja zbiornika to prawidłowa decyzja. Najkorzystniejszym rozwiązaniem są szamba dwukomorowe. To pojemne pojemniki z betonu, które pozwalają dzięki drobnoustrojom filtrować części stałe z szamba i wylewać oczyszczoną wodę wprost do ziemi. Jeśli nie masz pewności, jakie szambo betonowe zakupić, skonsultuj się z firmowym przedstawicielem, który z przyjemnością podpowie, jaki typ szamba będzie najlepszy dla potrzeb Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Dostarczamy prefabrykaty, które są przygotowane do natychmiastowego wkopania w gruncie. Można zlecić u nas również szambo z koparką, to jest kompleksową usługę przygotowania dołu pod szambo z montażem. Następnie zespół doświadczonych instalatorów przyłączy szambo betonowe do kanalizacji i zakopie zbiornik. Proponujemy też zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które cechują się wytrzymałością wyższą niż z tworzywa. Dobry zbiornik pozwoli pozyskać darmową wodę z opadów i używać ją do podlewania roślin podczas suszy. Deszczówka doskonale nadaje się również do prac przydomowych, takich jak czyszczenie podjaszdu lub samochodu. Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów i kontaktu z pracownikiem, który doradzi, który zbiornik betonowy na szambo będzie najlepszy dla Twoich potrzeb.