Szamba betonowe Jelcz-Laskowice

Realizacja domu to skomplikowane przedsięwzięcie, w którym istotne jest wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań gwarantujących bezawaryjne użytkowanie. Jako producent szamb oferujemy budowę szamb, które spełniają wszelkie normy określone przepisami. Do budowy zbiorników stosujemy surowce od sprawdzonych dostawców. Troszczymy się o stosowanie zaawansowanych technik produkcji, aby nasze szamba betonowe były solidne i wodoszczelne. Ich solidna struktura to główny element mówiący o wysokiej klasie wyrobu. Beton to od dawna stosowany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą przetrwać nawet kilkaset lat! Szambo betonowe to jednokrotny wydatek, do jakiego trzeba dołożyć jeszcze cenę asenizacji. Standardowo wykonuje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze pozwalającym na wylewanie szamba raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają prostszą konstrukcję i wymagają częstszego wylewania aniżeli dwukomorowe o identycznej łącznej pojemności. Sprawdź naszą propozycję najlepszych zbiorników!

Szamba betonowe Jelcz-Laskowice

Szambo betonowe Jelcz-Laskowice

Nasze zbiorniki betonowe to pewność najlepszej ceny oraz najwyższej wodoszczelności. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych wielkościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z przyjemnością zrealizujemy dla Ciebie również prefabrykaty o niestandardowych wielkościach, najlepiej dostosowanych do potrzeb konkretnej działki oraz liczby mieszkańców, którzy będą używali kanalizacji. Przejrzyj nasz cennik i upewnij się, że budowa zbiornika to korzystna decyzja. Najlepszym wyborem będą szamba dwukomorowe. To duże pojemniki z betonu, które pomagają dzięki bakteriom filtrować części stałe z szamba i przepuszczać oczyszczoną wodę wprost do ziemi. Jeśli nie masz pewności, które szambo betonowe zakupić, skonsultuj się z firmowym przedstawicielem, który z przyjemnością doradzi, jaki rodzaj zbiornika będzie najlepszy dla wymagań Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Dostarczamy prefabrykaty, które są przygotowane do bezpośredniego wkopania w ziemi. Można zlecić u nas również szambo z koparką, czyli pełną usługę wykopania wykopu pod szambo z montażem. Później ekipa doświadczonych monterów podłączy szambo betonowe do kanalizacji i zasypie zbiornik. Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które wyróżniają się długowiecznością lepszą niż plastikowe. Dobry pojemnik pozwoli czerpać za darmo wodę z deszczu i używać ją do nawadniania roślin podczas suszy. Woda świetnie nadaje się także do prac gospodarczych, takich jak mycie podjaszdu albo auta. Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów i kontaktu z pracownikiem, który doradzi, który zbiornik betonowy na szambo będzie odpowiedni dla Waszych potrzeb.