Szamba betonowe Kamienna Góra

Zbiorniki na szambo to zasadnicza usługa naszej działalności. Zajmujemy się ich produkcją, lecz również transportowaniem, robieniem wykopów pod szambo oraz instalacją. Mamy swoją flotę, dlatego wykonanie usług instalacyjnych w odległym rejonie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na nasze wyroby, zwłaszcza gdy inwestor zamówi prace kompleksowe, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie zatrudnienie szybkiej ekipy, która poradzi sobie z usługami montażu zbiornika w krótkim czasie. Dlatego też naszym odbiorcom proponujemy pełne prace związane z wykopaniem szamba, ponieważ to zaoszczędzenie czasu oraz funduszy. Mamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi klienci byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z wybudowanego zbiornika, dlatego chętnie doradzamy w kwestii wyboru odpowiedniej pojemności szamba.

Szamba betonowe Kamienna Góra

Producent szamb ceny Kamienna Góra

Nasze ceny uzależnione są od pojemności szamba oraz jego typu. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej skomplikowane – dają możliwość rzadszego opróżniania szamba, bo część ścieków daje się oczyszczać i wylewać prosto do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, szczególnie gdy nie ma możliwości legalnego wybudowania zbiornika dwukomorowego. Warto pamiętać, że odprowadzanie ścieków na pole jest zagrożone grzywną. Trzeba zatem wybrać taki typ szamba, który umożliwi rzadkie wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Jesteśmy w stanie zawieźć zamówiony zbiornik na działkę odbiorcy na każdą odległość. Dalsze trasy mogą jednak wiązać się z wyższym kosztem pracy. Wspieramy w profesjonalnym doradztwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, który typ zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najczęściej wybierany typ. Specjalny, wodoodporny beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza ściankę szamba i nie wpływają do wód podziemnych. Szambo to potencjalne ogromne zanieczyszczenie toksykologiczne, toteż funkcjonują rygorystyczne zasady ich budowania. Nasze zbiorniki budowane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ochrony środowiska, a przy okazji są trwałe i potrafią służyć wiele dekad. Stosujemy nowoczesne technologie do budowy zbiorników i posiadamy specjalne zaświadczenia zaświadczające jakość naszych wyrobów. Zapraszamy do kontaktu z naszym reprezentantem, który podpowie, jak wybrać właściwą pojemność szamba w zależności od liczby domowników i potencjalnej ilości nieczystości, którą każdy z nich wytwarza.