Szamba betonowe Karpacz

Budowa domu to skomplikowane wyzwanie, w którym niezbędne jest stosowanie innowacyjnych rozwiązań zapewniających długie użytkowanie. Jako producent szamb oferujemy budowę szamb, które spełniają niezbędne normy wymagane przepisami. Do produkcji zbiorników stosujemy surowce od najlepszych producentów. Troszczymy się o stosowanie zaawansowanych technik produkcji, aby nasze szamba betonowe były solidne i nieprzeciekające. Ich solidna struktura to główny element mówiący o wytrzymałości produktu. Beton to od lat stosowany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą przetrwać nawet kilkaset lat! Szambo betonowe to jednorazowy koszt, do którego trzeba doliczyć również cenę asenizacji. Standardowo instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o wielkości umożliwiającym wylewanie szamba raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną konstrukcję i wymagają częstszego wylewania aniżeli dwukomorowe o identycznej łącznej pojemności. Sprawdź naszą ofertę najtrwalszych szamb!

Szamba betonowe Karpacz

Szambo betonowe Karpacz

Nasze zbiorniki betonowe to pewność atrakcyjnej ceny oraz najwyższej wodoszczelności. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych pojemnościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z przyjemnością zrealizujemy dla was także zbiorniki o niezwykłych wymiarach, najlepiej dostosowanych do wymagań konkretnej posesji oraz liczby mieszkańców, którzy będą korzystali z kanalizacji. Zobacz nasz cennik i przekonaj się, że realizacja zbiornika to prawidłowa decyzja. Najkorzystniejszym rozwiązaniem będą szamba dwukomorowe. To pojemne zbiorniki z betonu, które pomagają dzięki drobnoustrojom oczyszczać części stałe z nieczystości i przepuszczać oczyszczoną wodę prosto do gruntu. Jeżeli nie masz pewności, które szambo betonowe wybrać, skonsultuj się z firmowym przedstawicielem, który z przyjemnością podpowie, jaki rodzaj zbiornika będzie odpowiedni dla potrzeb Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Dostarczamy szamba, które są gotowe do natychmiastowego wkopania w ziemi. Można zamówić u nas także szambo z koparką, to jest pełną usługę przygotowania dołu pod szambo z montażem. Później zespół wykwalifikowanych instalatorów zainstaluje szambo betonowe do kanalizacji i zakopie zbiornik. Polecamy również zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które wyróżniają się wytrzymałością lepszą niż z tworzywa. Dobry pojemnik pomoże czerpać darmową wodę z opadów i wykorzystywać ją do podlewania kwiatów w czasie suszy. Deszczówka świetnie nadaje się także do prac gospodarczych, takich jak mycie kostki lub auta. Zachęcamy do obejrzenia naszych produktów i kontaktu z przedstawicielem, który pomoże, jaki zbiornik betonowy na szambo będzie najlepszy dla Twoich potrzeb.