Szamba betonowe Kłodzko

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej firmy. Trudnimy się ich wytwarzaniem, ale również dowożeniem, robieniem dołów pod komorę i instalacją. Mamy swoją flotę, toteż realizacja usług montażowych w dalekim regionie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze usługi, szczególnie gdy inwestor wybierze prace kompletne, czyli szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie znalezienie sprawnej firmy, która upora się z usługami montażu szamba w ekspresowym tempie. Dlatego też naszym odbiorcom proponujemy pełne prace związane z wykopaniem szamba, gdyż to zaoszczędzenie energii oraz pieniędzy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi klienci byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z wybudowanego szamba, dlatego z przyjemnością doradzamy w zakresie wyboru odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Kłodzko

Producent szamb ceny Kłodzko

Nasze ceny zależne są od pojemności zbiornika i jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają możliwość nie tak częstego opróżniania szamba, ponieważ część ścieków można filtrować i wylewać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie kiedy nie ma sposobności legalnego wybudowania zbiornika dwukomorowego. Należy pamiętać, że odprowadzanie nieczystości na podwórko jest zagrożone karą pieniężną. Należy zatem kupić taki rodzaj szamba, który umożliwi rzadkie wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Możemy zawieźć zamówiony prefabrykat na teren klienta na każdą odległość. Większe odległości będą jednak łączyć się z wyższym kosztem pracy. Pomagamy w profesjonalnym poradnictwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, jaki rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najczęściej zamawiany rodzaj. Odpowiedni, wodoodporny beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. przedostają się poza komorę szamba i nie wpływają do wód podziemnych. Szambo to potencjalne duże zanieczyszczenie toksykologiczne, dlatego funkcjonują rygorystyczne przepisy ich montowania. Nasze zbiorniki budowane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ochrony środowiska, a przy okazji są trwałe i potrafią funkcjonować wiele dekad. Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia do produkcji zbiorników i posiadamy odpowiednie certyfikaty potwierdzające jakość swoich produktów. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem, który podpowie, jak kupić właściwą wielkość zbiornika w zależności od liczby mieszkańców i uśrednionej ilości nieczystości, jaką każdy z nich produkuje.