Szamba betonowe Kowary

Zbiorniki na szambo to zasadnicza usługa naszej firmy. Zajmujemy się ich produkcją, ale także dowożeniem, wykonywaniem wykopów pod komorę i montażem. Posiadamy własną koparkę, toteż realizacja usług montażowych w dalekim regionie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze wyroby, zwłaszcza gdy inwestor wybierze prace kompleksowe, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla klienta znalezienie sprawnej ekipy, która upora się z usługami montażu zbiornika w ekspresowym czasie. Dlatego też naszym odbiorcom polecamy pełne prace związane z budową zbiornika bezodpływowego, ponieważ to zaoszczędzenie czasu oraz pieniędzy. Mamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z wybudowanego szamba, więc chętnie doradzamy w kwestii wyboru właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Kowary

Producent szamb ceny Kowary

Nasze ceny uzależnione są od wielkości zbiornika i jego typu. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej skomplikowane – dają możliwość nie tak częstego opróżniania szamba, bo część nieczystości można filtrować i przesączać wprost do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza kiedy nie ma możliwości legalnego wkopania zbiornika dwukomorowego. Warto pamiętać, że odprowadzanie ścieków na podwórko jest zagrożone karą pieniężną. Trzeba zatem kupić taki rodzaj szamba, który pozwoli na rzadkie opróżnianie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Możemy dotransportować zamówiony zbiornik na teren odbiorcy na dowolną odległość. Większe trasy będą jednak łączyć się z większym kosztem usługi. Wspieramy w fachowym doradztwie – zadzwoń do nas i dowiedz się, który typ zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najczęściej zamawiany typ. Specjalny, wodoodporny beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza komorę szamba i nie wpływają do wód gruntowych. Ścieki to potencjalne duże zanieczyszczenie biologiczne, dlatego funkcjonują ścisłe reguły ich montowania. Nasze zbiorniki budowane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ekologii, a przy tym są wytrzymałe i mogą służyć wiele dekad. Wykorzystujemy innowacyjne technologie do budowy prefabrykatów i posiadamy specjalne certyfikaty potwierdzające jakość swoich produktów. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem, który podpowie, jak wybrać odpowiednią wielkość zbiornika zależnie od liczby domowników i potencjalnej objętości nieczystości, którą każdy z nich produkuje.