Szamba betonowe Kudowa-Zdrój

Realizacja domu to skomplikowane wyzwanie, w którym niezbędne będzie stosowanie innowacyjnych technologii zapewniających wieloletnie korzystanie. Jako producent szamb realizujemy budowę zbiorników, które spełniają wszelkie normy wymagane przepisami. Do produkcji zbiorników stosujemy materiały od certyfikowanych dostawców. Troszczymy się o stosowanie najnowocześniejszych technik wytwarzania, aby nasze szamba betonowe okazały się mocne i nieprzeciekające. Ich zwarta struktura to główny element świadczący o wytrzymałości wyrobu. Beton to od dawna stosowany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować aż kilkaset lat! Szambo betonowe to jednorazowy wydatek, do jakiego należy dołożyć również cenę asenizacji. Standardowo wykonuje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o pojemności umożliwiającym opróżnianie nieczystości raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną konstrukcję i wymagają częstszego wylewania aniżeli dwukomorowe o identycznej łącznej wielkości. Zobacz naszą propozycję najlepszych zbiorników!

Szamba betonowe Kudowa-Zdrój

Szambo betonowe Kudowa-Zdrój

Nasze zbiorniki betonowe to pewność najlepszej ceny oraz najwyższej wodoszczelności. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o wielu pojemnościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią zrealizujemy dla was także prefabrykaty o niestandardowych wymiarach, najlepiej dopasowanych do potrzeb konkretnej działki oraz ilości domowników, którzy będą używali wody. Przejrzyj nasz cennik i przekonaj się, że budowa zbiornika to korzystna decyzja. Najkorzystniejszym rozwiązaniem będą szamba dwukomorowe. To pojemne zbiorniki z betonu, które pozwalają dzięki bakteriom oczyszczać cząstki stałe z nieczystości i wylewać oczyszczoną wodę prosto do gruntu. Jeśli nie wiesz, jakie szambo betonowe zakupić, skonsultuj się z naszym reprezentantem, który chętnie podpowie, jaki typ zbiornika będzie najlepszy dla potrzeb Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Oferujemy prefabrykaty, które są przygotowane do bezpośredniego wkopania w ziemi. Polecamy zlecić u nas również szambo z koparką, czyli pełną usługę przygotowania wykopu pod szambo z montażem. Następnie ekipa doświadczonych instalatorów zainstaluje szambo betonowe do kanalizacji i zasypie zbiornik. Polecamy też zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które cechują się długowiecznością wyższą aniżeli z tworzywa. Dobry pojemnik pozwoli pozyskać darmową wodę z opadów i wykorzystywać ją do podlewania warzyw podczas suszy. Deszczówka świetnie nadaje się również do prac gospodarczych, na przykład mycie chodnika albo samochodu. Zapraszamy do sprawdzenia naszych produktów i konsultacji z przedstawicielem, który doradzi, który zbiornik betonowy na szambo jest najlepszy dla Twoich potrzeb.