Szamba betonowe Lądek-Zdrój

Zbiorniki na szambo to zasadnicza domena naszej firmy. Trudnimy się ich produkcją, ale również dowożeniem, robieniem dołów pod komorę i instalacją. Mamy swoją flotę, dlatego wykonanie usług instalacyjnych w odległym rejonie to dla nas nie problem. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na swoje usługi, zwłaszcza gdy inwestor wybierze prace kompletne, czyli szambo z koparką. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie znalezienie sprawnej firmy, która upora się z pracami montażu szamba w krótkim tempie. Dlatego właśnie swoim klientom polecamy pełne prace związane z budową zbiornika bezodpływowego, ponieważ to zaoszczędzenie czasu oraz pieniędzy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi odbiorcy byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z wybudowanego zbiornika, więc z przyjemnością udzielamy rad w zakresie kupna właściwej pojemności szamba.

Szamba betonowe Lądek-Zdrój

Producent szamb ceny Lądek-Zdrój

Nasze ceny uzależnione są od pojemności szamba oraz jego typu. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej skomplikowane – dają możliwość rzadszego wylewania szamba, ponieważ część nieczystości daje się filtrować i przesączać prosto do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie kiedy nie ma możliwości legalnego wkopania szamba dwukomorowego. Należy pamiętać, że odprowadzanie nieczystości na podwórko jest zagrożone karą pieniężną. Trzeba zatem wybrać taki rodzaj szamba, który pozwoli na niezbyt częste opróżnianie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz przyjazny dla środowiska. Jesteśmy w stanie dotransportować wybrany prefabrykat na działkę odbiorcy na każdą odległość. Dalsze trasy będą jednak łączyć się z większym kosztem usługi. Pomagamy w profesjonalnym poradnictwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, który typ szamba będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najchętniej wybierany typ. Odpowiedni, gęsty beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód gruntowych. Szambo to prawdopodobne ogromne zagrożenie toksykologiczne, dlatego istnieją ścisłe zasady ich montowania. Nasze szamba wykonywane są z betonu, który spełnia wymagania w sprawie ekologii, a przy tym są trwałe i mogą służyć wiele dziesiątek lat. Stosujemy nowoczesne narzędzia do budowy zbiorników i mamy specjalne certyfikaty potwierdzające jakość naszych produktów. Zachęcamy do rozmowy z naszym pracownikiem, który doradzi, jak kupić odpowiednią pojemność szamba zależnie od liczby mieszkańców i potencjalnej objętości ścieków, którą każdy z nich wytwarza.