Szamba betonowe Leśna

Zbiorniki na szambo to zasadnicza domena naszej działalności. Zajmujemy się ich produkcją, lecz również dowożeniem, robieniem dołów pod komorę i montażem. Posiadamy swoją koparkę, toteż realizacja prac instalacyjnych w odległym regionie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na nasze usługi, zwłaszcza gdy klient zamówi usługi kompletne, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie znalezienie sprawnej ekipy, która poradzi sobie z usługami montażu zbiornika w krótkim czasie. Dlatego też naszym odbiorcom proponujemy kompleksowe usługi związane z wykopaniem zbiornika bezodpływowego, gdyż to zaoszczędzenie energii oraz pieniędzy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje nawet od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni zadowoleni z wybudowanego szamba, więc z przyjemnością doradzamy w zakresie wyboru odpowiedniej pojemności szamba.

Szamba betonowe Leśna

Producent szamb ceny Leśna

Nasze ceny zależne są od wielkości zbiornika i jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają możliwość rzadszego wylewania szamba, bo część ścieków można oczyszczać i wylewać prosto do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, szczególnie kiedy nie ma możliwości legalnego wkopania zbiornika dwukomorowego. Należy wiedzieć, że wylewanie ścieków na podwórko jest zagrożone karą pieniężną. Trzeba zatem wybrać taki rodzaj szamba, który umożliwi rzadkie opróżnianie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Możemy dotransportować wybrany zbiornik na teren odbiorcy na każdą odległość. Dalsze odległości mogą jednak łączyć się z większym kosztem usługi. Wspieramy w profesjonalnym poradnictwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, który rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najchętniej wybierany typ. Odpowiedni, wodoodporny beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. przedostają się poza komorę szamba i nie wpływają do wód podziemnych. Ścieki to prawdopodobne ogromne zanieczyszczenie biologiczne, toteż istnieją ścisłe zasady ich budowania. Nasze zbiorniki wykonywane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ekologii, a przy tym są wytrzymałe i potrafią służyć wiele dekad. Wykorzystujemy innowacyjne technologie do produkcji zbiorników i posiadamy odpowiednie zaświadczenia zaświadczające jakość swoich wyrobów. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem, który doradzi, jak kupić odpowiednią wielkość zbiornika w zależności od liczby domowników i potencjalnej objętości ścieków, jaką każdy z nich produkuje.