Szamba betonowe Lubań

Zbiorniki na szambo to główna usługa naszej firmy. Trudnimy się ich produkcją, lecz również dowożeniem, robieniem dołów pod komorę oraz instalacją. Posiadamy własną flotę, toteż wykonanie prac instalacyjnych w dalekim rejonie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje wyroby, zwłaszcza gdy klient zamówi prace kompletne, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie zatrudnienie szybkiej firmy, która upora się z usługami montażu szamba w krótkim czasie. Dlatego też naszym odbiorcom proponujemy kompleksowe prace związane z budową zbiornika bezodpływowego, gdyż to zaoszczędzenie czasu oraz pieniędzy. Mamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje nawet od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z wybudowanego szamba, więc chętnie doradzamy w zakresie wyboru odpowiedniej pojemności szamba.

Szamba betonowe Lubań

Producent szamb ceny Lubań

Nasze ceny zależne są od wielkości zbiornika oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają możliwość nie tak częstego opróżniania szamba, bo część nieczystości daje się oczyszczać i przesączać prosto do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, szczególnie kiedy nie ma możliwości legalnego wkopania szamba dwukomorowego. Warto wiedzieć, że wylewanie ścieków na pole jest karalne karą pieniężną. Trzeba zatem kupić taki rodzaj szamba, który pozwoli na niezbyt częste wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Jesteśmy w stanie zawieźć wybrany zbiornik na działkę odbiorcy na dowolną odległość. Większe odległości mogą jednak łączyć się z większym kosztem usługi. Pomagamy w fachowym doradztwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, jaki typ zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najchętniej wybierany rodzaj. Specjalny, wodoodporny beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza komorę szamba i nie wpływają do wód podziemnych. Ścieki to prawdopodobne ogromne zagrożenie toksykologiczne, dlatego istnieją ścisłe reguły ich montowania. Nasze zbiorniki wykonywane są z betonu, który spełnia wymagania w kwestii ochrony środowiska, a przy tym są wytrzymałe i potrafią funkcjonować wiele dziesiątek lat. Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia do produkcji prefabrykatów i posiadamy specjalne zaświadczenia potwierdzające jakość swoich produktów. Zachęcamy do rozmowy z naszym pracownikiem, który doradzi, jak wybrać odpowiednią pojemność szamba zależnie od liczby mieszkańców i potencjalnej ilości ścieków, którą każdy z nich wytwarza.