Szamba betonowe Lubawka

Realizacja domu to skomplikowane wyzwanie, w którym niezbędne jest wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań zapewniających długie korzystanie. Jako producent szamb zapewniamy produkcję szamb, które spełniają wszelkie normy wymagane przepisami. Do budowy szamb stosujemy surowce od sprawdzonych dostawców. Dbamy o wykorzystanie najnowocześniejszych technologii produkcji, aby nasze szamba betonowe okazały się mocne i wodoszczelne. Ich solidna budowa to główny element świadczący o wysokiej klasie produktu. Beton to od lat wykorzystywany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą przetrwać aż kilkaset lat! Szambo betonowe to jednorazowy wydatek, do jakiego należy dołożyć również cenę opróżniania. Zazwyczaj buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o pojemności umożliwiającym opróżnianie szamba raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną konstrukcję i wymagają częstszego opróżniania niż dwukomorowe o identycznej łącznej pojemności. Zobacz naszą ofertę najtrwalszych zbiorników!

Szamba betonowe Lubawka

Szambo betonowe Lubawka

Nasze zbiorniki betonowe to pewność atrakcyjnej ceny oraz najwyższej wodoszczelności. Oferujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych wielkościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią wykonamy dla was także prefabrykaty o niezwykłych wielkościach, specjalnie dostosowanych do wymagań konkretnej działki oraz ilości domowników, którzy będą korzystali z kanalizacji. Zobacz nasz cennik i upewnij się, że realizacja szamba to korzystna decyzja. Najkorzystniejszym rozwiązaniem są szamba dwukomorowe. To pojemne pojemniki z betonu, które pozwalają dzięki bakteriom filtrować cząstki stałe z szamba i wylewać czystą wodę prosto do ziemi. Jeżeli nie wiesz, jakie szambo betonowe zakupić, skontaktuj się z firmowym reprezentantem, który z przyjemnością podpowie, jaki typ zbiornika będzie odpowiedni dla potrzeb Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Dostarczamy szamba, które są gotowe do bezpośredniego wkopania w gruncie. Polecamy zamówić u nas również szambo z koparką, to jest kompleksową usługę wykopania wykopu pod szambo z montażem. Następnie zespół doświadczonych monterów podłączy szambo betonowe do odpływu i zakopie zbiornik. Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które cechują się wytrzymałością wyższą niż z tworzywa. Taki zbiornik pozwoli czerpać darmową wodę z opadów i wykorzystywać ją do podlewania kwiatów podczas suszy. Woda świetnie nadaje się również do prac przydomowych, na przykład mycie chodnika lub samochodu. Zapraszamy do sprawdzenia naszych realizacji i kontaktu z przedstawicielem, który pomoże, jaki zbiornik betonowy na szambo jest najlepszy dla Waszych potrzeb.