Szamba betonowe Lubomierz

Realizacja domu to zaawansowane wyzwanie, w którym ważne jest stosowanie innowacyjnych rozwiązań gwarantujących wieloletnie użytkowanie. Jako producent szamb realizujemy tworzenie szamb, które wypełniają niezbędne normy określone przepisami. Do budowy zbiorników stosujemy materiały od certyfikowanych producentów. Dbamy o stosowanie zaawansowanych technik produkcji, aby nasze szamba betonowe okazały się trwałe i wodoszczelne. Ich zwarta struktura to najważniejszy element świadczący o wytrzymałości wyrobu. Beton to od lat wykorzystywany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą przetrwać nawet kilkaset lat! Szambo betonowe to jednokrotny wydatek, do którego trzeba doliczyć również koszty eksploatacji. Zazwyczaj wykonuje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o wielkości umożliwiającym wylewanie nieczystości raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają prostszą konstrukcję i potrzebują częstszego opróżniania niż dwukomorowe o takiej samej łącznej wielkości. Zobacz naszą propozycję najtrwalszych szamb!

Szamba betonowe Lubomierz

Szambo betonowe Lubomierz

Nasze zbiorniki betonowe to pewność najlepszej ceny oraz wysokiej wodoszczelności. Oferujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych wielkościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z pewnością zrealizujemy dla was także prefabrykaty o niezwykłych wielkościach, najlepiej dostosowanych do potrzeb Twojej działki oraz liczby mieszkańców, którzy będą używali kanalizacji. Zobacz nasz cennik i upewnij się, że realizacja szamba to prawidłowa inwestycja. Najlepszym wyborem będą szamba dwukomorowe. To duże zbiorniki z betonu, które pomagają dzięki bakteriom filtrować cząstki stałe z szamba i przepuszczać oczyszczoną wodę prosto do ziemi. Jeśli nie wiesz, które szambo betonowe zakupić, skonsultuj się z firmowym przedstawicielem, który chętnie podpowie, jaki typ szamba jest odpowiedni dla potrzeb Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Dostarczamy prefabrykaty, które są przygotowane do natychmiastowego wkopania w ziemi. Można zamówić u nas również szambo z koparką, to jest pełną usługę przygotowania dołu pod szambo z montażem. Później zespół wykwalifikowanych monterów przyłączy szambo betonowe do kanalizacji i zasypie zbiornik. Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które cechują się wytrzymałością wyższą niż z tworzywa. Taki pojemnik pomoże czerpać za darmo wodę z opadów i używać ją do nawadniania warzyw podczas upałów. Deszczówka doskonale nadaje się również do prac gospodarczych, takich jak mycie podjaszdu albo samochodu. Zapraszamy do sprawdzenia naszych realizacji i kontaktu z pracownikiem, który doradzi, jaki zbiornik betonowy na szambo będzie odpowiedni dla Twoich potrzeb.