Szamba betonowe Lwówek Śląski

Budowa domu to skomplikowane przedsięwzięcie, w którym ważne jest wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań zapewniających długie korzystanie. Jako producent szamb zapewniamy budowę zbiorników, które wypełniają niezbędne normy wymagane przepisami. Do produkcji szamb stosujemy surowce od sprawdzonych producentów. Troszczymy się o stosowanie najnowocześniejszych technik produkcji, aby nasze szamba betonowe były mocne i nieprzeciekające. Ich solidna struktura to najważniejszy element mówiący o wysokiej klasie wyrobu. Beton to od lat stosowany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą wytrzymać aż kilkaset lat! Szambo betonowe to jednorazowy wydatek, do jakiego trzeba dołożyć jeszcze cenę asenizacji. Zazwyczaj buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o wielkości pozwalającym na wylewanie szamba raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają prostszą konstrukcję i potrzebują częstszego opróżniania aniżeli dwukomorowe o takiej samej łącznej pojemności. Sprawdź naszą ofertę najtrwalszych szamb!

Szamba betonowe Lwówek Śląski

Szambo betonowe Lwówek Śląski

Nasze zbiorniki betonowe to pewność atrakcyjnej ceny oraz najwyższej wodoszczelności. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych wielkościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z pewnością zrealizujemy dla Ciebie również zbiorniki o niestandardowych wielkościach, najlepiej dopasowanych do wymagań konkretnej działki oraz liczby mieszkańców, którzy będą używali wody. Przejrzyj nasz cennik i upewnij się, że budowa zbiornika to dobra decyzja. Najlepszym wyborem będą szamba dwukomorowe. To pojemne pojemniki z betonu, które pomagają dzięki drobnoustrojom oczyszczać części stałe z nieczystości i wylewać czystą wodę prosto do ziemi. Jeżeli nie masz pewności, jakie szambo betonowe wybrać, skontaktuj się z firmowym przedstawicielem, który chętnie podpowie, jaki typ zbiornika jest najlepszy dla wymagań Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Dostarczamy szamba, które są przygotowane do bezpośredniego zakopania w gruncie. Polecamy zamówić u nas również szambo z koparką, to jest kompleksową usługę przygotowania wykopu pod szambo z montażem. Później zespół doświadczonych monterów przyłączy szambo betonowe do kanalizacji i zasypie zbiornik. Polecamy też zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które cechują się długowiecznością wyższą niż plastikowe. Taki zbiornik pomoże czerpać darmową wodę z opadów i używać ją do nawadniania warzyw w czasie suszy. Deszczówka świetnie nadaje się również do prac przydomowych, na przykład czyszczenie kostki albo samochodu. Zachęcamy do sprawdzenia naszych produktów i konsultacji z przedstawicielem, który doradzi, który zbiornik betonowy na szambo jest odpowiedni dla Waszych potrzeb.