Szamba betonowe Międzybórz

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej działalności. Trudnimy się ich produkcją, lecz również dowożeniem, wykonywaniem dołów pod komorę i montażem. Mamy własną flotę, toteż wykonanie prac montażowych w odległym regionie to dla nas nie problem. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na swoje usługi, szczególnie gdy klient wybierze prace kompletne, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla Ciebie zatrudnienie sprawnej firmy, która poradzi sobie z usługami montażu szamba w ekspresowym tempie. Dlatego też naszym klientom proponujemy kompleksowe prace związane z budową szamba, ponieważ to oszczędność energii oraz pieniędzy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje już od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi odbiorcy byli stuprocentowo zadowoleni z wybudowanego zbiornika, więc z przyjemnością udzielamy rad w kwestii kupna właściwej pojemności szamba.

Szamba betonowe Międzybórz

Producent szamb ceny Międzybórz

Nasze ceny zależne są od wielkości zbiornika i jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej skomplikowane – dają możliwość rzadszego opróżniania szamba, bo część nieczystości daje się oczyszczać i wylewać prosto do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza kiedy nie ma sposobności zgodnego z prawem wybudowania szamba dwukomorowego. Należy wiedzieć, że wylewanie ścieków na pole jest zagrożone grzywną. Należy zatem kupić taki rodzaj szamba, który umożliwi niezbyt częste wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Możemy dotransportować zamówiony zbiornik na teren odbiorcy na każdą odległość. Dalsze odległości będą jednak łączyć się z większym kosztem pracy. Pomagamy w profesjonalnym poradnictwie – zadzwoń do nas i dowiedz się, jaki typ szamba będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej zamawiany rodzaj. Specjalny, gruby beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza ściankę szamba i nie zanieczyszczają wód gruntowych. Szambo to potencjalne ogromne zagrożenie biologiczne, toteż istnieją ścisłe przepisy ich budowania. Nasze zbiorniki budowane są z betonu, który spełnia wymagania w kwestii ochrony środowiska, a przy okazji są wytrzymałe i mogą służyć wiele dekad. Wykorzystujemy nowoczesne technologie do produkcji zbiorników i mamy specjalne zaświadczenia potwierdzające jakość swoich wyrobów. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem, który podpowie, jak kupić odpowiednią pojemność szamba w zależności od liczby mieszkańców i uśrednionej objętości ścieków, którą każdy z nich produkuje.