Szamba betonowe Międzylesie

Zbiorniki na szambo to zasadnicza domena naszej firmy. Trudnimy się ich wytwarzaniem, lecz także transportowaniem, wykonywaniem wykopów pod szambo oraz montażem. Mamy własną flotę, dlatego realizacja usług instalacyjnych w odległym rejonie to dla nas nie problem. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na nasze usługi, zwłaszcza gdy klient wybierze usługi kompletne, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie zatrudnienie sprawnej ekipy, która poradzi sobie z usługami montażu zbiornika w ekspresowym tempie. Dlatego też swoim odbiorcom polecamy kompleksowe usługi związane z wykopaniem zbiornika bezodpływowego, gdyż to zaoszczędzenie energii oraz pieniędzy. Mamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni zadowoleni z nowego zbiornika, więc chętnie udzielamy rad w zakresie wyboru odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Międzylesie

Producent szamb ceny Międzylesie

Nasze ceny uzależnione są od pojemności zbiornika oraz jego typu. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej skomplikowane – dają możliwość rzadszego wylewania szamba, ponieważ część ścieków można oczyszczać i wylewać prosto do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie gdy nie ma możliwości legalnego wybudowania szamba dwukomorowego. Warto wiedzieć, że odprowadzanie ścieków na podwórko jest karalne grzywną. Należy zatem wybrać taki typ szamba, który umożliwi niezbyt częste wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Możemy dotransportować wybrany prefabrykat na działkę odbiorcy na dowolną odległość. Dalsze trasy mogą jednak wiązać się z wyższym kosztem pracy. Wspieramy w fachowym doradztwie – zadzwoń do nas i dowiedz się, jaki typ zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najchętniej zamawiany typ. Odpowiedni, gruby beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza komorę szamba i nie wpływają do wód podziemnych. Ścieki to prawdopodobne ogromne zagrożenie biologiczne, dlatego funkcjonują ścisłe przepisy ich montowania. Nasze szamba wykonywane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ekologii, a przy okazji są trwałe i mogą funkcjonować wiele dekad. Stosujemy innowacyjne narzędzia do budowy zbiorników i mamy odpowiednie zaświadczenia potwierdzające jakość naszych produktów. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem, który podpowie, jak kupić właściwą pojemność zbiornika zależnie od liczby domowników i uśrednionej ilości ścieków, jaką każdy z nich wytwarza.