Szamba betonowe Mieroszów

Budowa domu to zaawansowane wyzwanie, w którym ważne będzie stosowanie innowacyjnych technologii zapewniających długie korzystanie. Jako producent szamb realizujemy produkcję szamb, które spełniają niezbędne normy określone przepisami. Do produkcji zbiorników stosujemy materiały od certyfikowanych dostawców. Dbamy o wykorzystanie najnowocześniejszych technik wytwarzania, aby nasze szamba betonowe były trwałe i wodoszczelne. Ich solidna struktura to główny czynnik mówiący o wytrzymałości produktu. Beton to od dawna wykorzystywany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą wytrzymać nawet setki lat! Szambo betonowe to jednokrotny wydatek, do jakiego trzeba dołożyć jeszcze cenę opróżniania. Standardowo wykonuje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o wielkości umożliwiającym wylewanie ścieków raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają prostszą konstrukcję i wymagają częstszego wylewania aniżeli dwukomorowe o takiej samej łącznej pojemności. Zobacz naszą propozycję najlepszych zbiorników!

Szamba betonowe Mieroszów

Szambo betonowe Mieroszów

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja atrakcyjnej ceny oraz wysokiej trwałości. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych pojemnościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią wykonamy dla Ciebie również prefabrykaty o niestandardowych pojemnościach, specjalnie dopasowanych do potrzeb konkretnej posesji oraz ilości mieszkańców, którzy będą korzystali z wody. Zobacz nasz cennik i przekonaj się, że realizacja zbiornika to dobra inwestycja. Najlepszym wyborem będą szamba dwukomorowe. To duże zbiorniki z betonu, które pozwalają dzięki drobnoustrojom filtrować części stałe z nieczystości i przepuszczać czystą wodę prosto do ziemi. Jeżeli nie wiesz, jakie szambo betonowe zakupić, skonsultuj się z naszym reprezentantem, który z przyjemnością doradzi, jaki typ zbiornika będzie najlepszy dla wymagań Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Oferujemy prefabrykaty, które są gotowe do natychmiastowego zakopania w ziemi. Możesz zlecić u nas również szambo z koparką, czyli kompleksową usługę wykopania wykopu pod szambo z montażem. Następnie zespół doświadczonych monterów zainstaluje szambo betonowe do odpływu i zakopie zbiornik. Polecamy również zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które wyróżniają się wytrzymałością wyższą aniżeli plastikowe. Dobry pojemnik pozwoli pozyskać za darmo wodę z deszczu i używać ją do nawadniania kwiatów podczas upałów. Woda świetnie nadaje się także do prac gospodarczych, na przykład mycie chodnika lub auta. Zapraszamy do sprawdzenia naszych realizacji i kontaktu z przedstawicielem, który doradzi, jaki zbiornik betonowy na szambo będzie odpowiedni dla Twoich potrzeb.