Szamba betonowe Milicz

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej działalności. Trudnimy się ich wytwarzaniem, lecz również transportowaniem, wykonywaniem wykopów pod komorę oraz instalacją. Mamy własną koparkę, toteż wykonanie prac montażowych w dalekim rejonie to dla nas nie problem. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na swoje usługi, szczególnie gdy inwestor wybierze prace kompletne, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak ważne jest dla klienta znalezienie sprawnej firmy, która poradzi sobie z usługami wykopania szamba w krótkim czasie. Dlatego też swoim odbiorcom proponujemy pełne usługi związane z budową szamba, gdyż to zaoszczędzenie energii oraz funduszy. Posiadamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje już od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z nowego szamba, dlatego chętnie doradzamy w kwestii kupna właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Milicz

Producent szamb ceny Milicz

Nasze ceny uzależnione są od wielkości szamba oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej skomplikowane – dają możliwość nie tak częstego opróżniania szamba, ponieważ część nieczystości daje się oczyszczać i wylewać wprost do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, zwłaszcza gdy nie ma sposobności legalnego wybudowania szamba dwukomorowego. Warto pamiętać, że odprowadzanie nieczystości na podwórko jest zagrożone karą pieniężną. Trzeba zatem kupić taki rodzaj szamba, który umożliwi rzadkie opróżnianie przez firmę wywozową, ale w sposób zgodny z prawem oraz ekologiczny. Jesteśmy w stanie zawieźć wybrany zbiornik na działkę klienta na dowolną odległość. Dalsze odległości mogą jednak wiązać się z wyższym kosztem usługi. Pomagamy w fachowym poradnictwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, który typ szamba będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najchętniej wybierany typ. Odpowiedni, wodoodporny beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. nie wydostają się poza wpływają do wód podziemnych. Szambo to prawdopodobne ogromne zanieczyszczenie toksykologiczne, toteż istnieją rygorystyczne reguły ich montowania. Nasze zbiorniki wykonywane są z betonu, który spełnia wymagania w kwestii ochrony środowiska, a przy tym są wytrzymałe i potrafią funkcjonować wiele dziesiątek lat. Stosujemy nowoczesne narzędzia do budowy zbiorników i posiadamy specjalne zaświadczenia zaświadczające jakość naszych wyrobów. Zapraszamy do rozmowy z naszym pracownikiem, który podpowie, jak wybrać odpowiednią pojemność zbiornika w zależności od liczby domowników i potencjalnej ilości ścieków, jaką każdy z nich wytwarza.