Szamba betonowe Mirsk

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej firmy. Trudnimy się ich wytwarzaniem, ale również transportowaniem, robieniem dołów pod szambo i instalacją. Posiadamy własną koparkę, dlatego wykonanie usług instalacyjnych w odległym rejonie to dla nas nie problem. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na swoje usługi, szczególnie gdy klient wybierze prace kompletne, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak ważne jest dla klienta znalezienie szybkiej firmy, która upora się z usługami montażu zbiornika w ekspresowym czasie. Dlatego też swoim klientom polecamy pełne prace związane z wykopaniem szamba, ponieważ to oszczędność czasu oraz pieniędzy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z nowego zbiornika, dlatego z przyjemnością doradzamy w kwestii wyboru odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Mirsk

Producent szamb ceny Mirsk

Nasze ceny uzależnione są od pojemności zbiornika oraz jego typu. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają opcję rzadszego opróżniania szamba, bo część nieczystości można oczyszczać i wylewać prosto do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, zwłaszcza gdy nie ma sposobności zgodnego z prawem wybudowania szamba dwukomorowego. Należy pamiętać, że odprowadzanie nieczystości na pole jest zagrożone grzywną. Należy więc wybrać taki typ szamba, który pozwoli na rzadkie wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Możemy zawieźć zamówiony zbiornik na teren odbiorcy na dowolną odległość. Dalsze trasy mogą jednak wiązać się z większym kosztem usługi. Wspieramy w profesjonalnym poradnictwie – zatelefonuj do nas i dowiedz się, jaki typ szamba będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najchętniej wybierany typ. Specjalny, gruby beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. przedostają się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód podziemnych. Szambo to prawdopodobne ogromne zagrożenie biologiczne, toteż funkcjonują rygorystyczne przepisy ich montowania. Nasze szamba wykonywane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ekologii, a przy tym są trwałe i mogą funkcjonować wiele dekad. Stosujemy innowacyjne narzędzia do produkcji prefabrykatów i posiadamy odpowiednie certyfikaty potwierdzające jakość naszych produktów. Zapraszamy do rozmowy z naszym przedstawicielem, który podpowie, jak kupić odpowiednią pojemność zbiornika zależnie od liczby domowników i potencjalnej ilości ścieków, jaką każdy z nich wytwarza.