Szamba betonowe Niemcza

Zbiorniki na szambo to główna usługa naszej działalności. Trudnimy się ich wytwarzaniem, ale również transportowaniem, wykonywaniem wykopów pod komorę i instalacją. Posiadamy własną flotę, toteż wykonanie prac montażowych w odległym regionie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze usługi, szczególnie gdy inwestor zamówi usługi kompletne, to jest szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla klienta zatrudnienie sprawnej ekipy, która poradzi sobie z usługami wykopania zbiornika w ekspresowym czasie. Dlatego właśnie naszym klientom polecamy kompleksowe usługi związane z budową zbiornika bezodpływowego, gdyż to oszczędność czasu oraz pieniędzy. Mamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje już od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z nowego szamba, dlatego z przyjemnością doradzamy w kwestii kupna właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Niemcza

Producent szamb ceny Niemcza

Nasze ceny uzależnione są od pojemności zbiornika oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej skomplikowane – dają opcję nie tak częstego opróżniania szamba, ponieważ część ścieków daje się filtrować i przesączać prosto do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, szczególnie gdy nie ma sposobności legalnego wybudowania szamba dwukomorowego. Należy pamiętać, że wylewanie nieczystości na pole jest karalne grzywną. Trzeba zatem wybrać taki typ szamba, który pozwoli na rzadkie wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz ekologiczny. Możemy zawieźć wybrany zbiornik na teren klienta na każdą odległość. Większe trasy będą jednak wiązać się z większym kosztem pracy. Wspieramy w profesjonalnym doradztwie – zadzwoń do nas i dowiedz się, który typ szamba będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najchętniej zamawiany rodzaj. Odpowiedni, gęsty beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód gruntowych. Ścieki to potencjalne ogromne zanieczyszczenie biologiczne, dlatego funkcjonują ścisłe reguły ich montowania. Nasze szamba wykonywane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ekologii, a przy tym są trwałe i mogą funkcjonować wiele dekad. Stosujemy nowoczesne narzędzia do budowy zbiorników i posiadamy specjalne certyfikaty zaświadczające jakość naszych wyrobów. Zachęcamy do rozmowy z naszym pracownikiem, który podpowie, jak kupić właściwą pojemność zbiornika w zależności od liczby domowników i potencjalnej objętości nieczystości, którą każdy z nich produkuje.