Szamba betonowe Nowa Ruda

Realizacja domu to skomplikowane wyzwanie, w którym istotne będzie stosowanie nowoczesnych rozwiązań gwarantujących wieloletnie korzystanie. Jako producent szamb oferujemy budowę zbiorników, które wypełniają niezbędne normy wymagane przepisami. Do budowy zbiorników wykorzystujemy produkty od sprawdzonych dostawców. Dbamy o stosowanie zaawansowanych technologii produkcji, aby nasze szamba betonowe były trwałe i nieprzeciekające. Ich solidna struktura to główny element mówiący o wysokiej klasie wyrobu. Beton to od lat wykorzystywany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą przetrwać nawet kilkaset lat! Szambo betonowe to jednokrotny koszt, do którego trzeba dołożyć jeszcze cenę opróżniania. Standardowo instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze pozwalającym na wylewanie ścieków raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną konstrukcję i wymagają częstszego wylewania niż dwukomorowe o identycznej łącznej pojemności. Sprawdź naszą ofertę najtrwalszych zbiorników!

Szamba betonowe Nowa Ruda

Szambo betonowe Nowa Ruda

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja atrakcyjnej ceny oraz najwyższej wodoszczelności. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych wielkościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią zrealizujemy dla was także prefabrykaty o niestandardowych pojemnościach, najlepiej dopasowanych do wymagań Twojej posesji oraz liczby mieszkańców, którzy będą używali kanalizacji. Zobacz nasz cennik i przekonaj się, że budowa szamba to dobra inwestycja. Najlepszym wyborem będą szamba dwukomorowe. To duże pojemniki z betonu, które pozwalają dzięki drobnoustrojom oczyszczać części stałe z szamba i przepuszczać czystą wodę prosto do gruntu. Jeżeli nie masz pewności, które szambo betonowe wybrać, skontaktuj się z naszym przedstawicielem, który z przyjemnością doradzi, jaki typ szamba jest najlepszy dla potrzeb Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Oferujemy prefabrykaty, które są przygotowane do natychmiastowego wkopania w ziemi. Możesz zamówić u nas również szambo z koparką, czyli kompleksową usługę przygotowania wykopu pod szambo z montażem. Później zespół wykwalifikowanych instalatorów zainstaluje szambo betonowe do odpływu i zasypie zbiornik. Polecamy również zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które wyróżniają się długowiecznością lepszą aniżeli plastikowe. Taki pojemnik pozwoli pozyskać za darmo wodę z opadów i używać ją do podlewania warzyw w czasie upałów. Deszczówka świetnie nadaje się także do prac gospodarczych, takich jak czyszczenie chodnika albo auta. Zapraszamy do sprawdzenia naszych produktów i konsultacji z przedstawicielem, który doradzi, który zbiornik betonowy na szambo jest odpowiedni dla Twoich potrzeb.