Szamba betonowe Nowogrodziec

Budowa domu to zaawansowane przedsięwzięcie, w którym niezbędne jest wykorzystanie nowoczesnych technologii gwarantujących długie użytkowanie. Jako producent szamb zapewniamy budowę szamb, które wypełniają wszelkie normy określone przepisami. Do produkcji zbiorników stosujemy surowce od certyfikowanych producentów. Dbamy o stosowanie najnowocześniejszych technologii produkcji, aby nasze szamba betonowe były solidne i nieprzeciekające. Ich zwarta budowa to najważniejszy czynnik świadczący o jakości wyrobu. Beton to od lat stosowany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować aż setki lat! Szambo betonowe to jednokrotny wydatek, do jakiego należy doliczyć jeszcze cenę asenizacji. Standardowo wykonuje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o pojemności pozwalającym na opróżnianie szamba raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną konstrukcję i wymagają częstszego wylewania niż dwukomorowe o identycznej łącznej wielkości. Sprawdź naszą propozycję najlepszych szamb!

Szamba betonowe Nowogrodziec

Szambo betonowe Nowogrodziec

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja atrakcyjnej ceny oraz wysokiej trwałości. Oferujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych pojemnościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z przyjemnością zrealizujemy dla Ciebie również zbiorniki o niezwykłych wielkościach, najlepiej dostosowanych do potrzeb konkretnej działki oraz liczby domowników, którzy będą używali wody. Zobacz nasz cennik i upewnij się, że realizacja szamba to dobra inwestycja. Najkorzystniejszym wyborem będą szamba dwukomorowe. To pojemne pojemniki z betonu, które pomagają dzięki drobnoustrojom oczyszczać części stałe z szamba i przepuszczać oczyszczoną wodę prosto do ziemi. Jeśli nie wiesz, jakie szambo betonowe zakupić, skonsultuj się z naszym przedstawicielem, który z przyjemnością podpowie, jaki typ szamba będzie odpowiedni dla wymagań Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Oferujemy prefabrykaty, które są gotowe do bezpośredniego zakopania w gruncie. Można zlecić u nas również szambo z koparką, to jest kompleksową usługę przygotowania dołu pod szambo z montażem. Następnie ekipa doświadczonych monterów zainstaluje szambo betonowe do odpływu i zasypie zbiornik. Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które cechują się długowiecznością wyższą aniżeli plastikowe. Dobry pojemnik pomoże pozyskać za darmo wodę z deszczu i używać ją do podlewania roślin podczas suszy. Deszczówka doskonale nadaje się także do prac przydomowych, takich jak mycie chodnika lub auta. Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji i konsultacji z pracownikiem, który pomoże, który zbiornik betonowy na szambo jest najlepszy dla Waszych potrzeb.