Szamba betonowe Oborniki Śląskie

Budowa domu to skomplikowane przedsięwzięcie, w którym ważne będzie wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań gwarantujących wieloletnie użytkowanie. Jako producent szamb realizujemy produkcję zbiorników, które wypełniają wszelkie normy określone przepisami. Do produkcji zbiorników wykorzystujemy materiały od certyfikowanych producentów. Dbamy o wykorzystanie zaawansowanych technik produkcji, aby nasze szamba betonowe były solidne i wodoszczelne. Ich zwarta budowa to główny element mówiący o wytrzymałości wyrobu. Beton to od lat stosowany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować aż kilkaset lat! Szambo betonowe to jednorazowy wydatek, do jakiego należy doliczyć jeszcze cenę asenizacji. Zazwyczaj instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze pozwalającym na wylewanie nieczystości raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają prostszą konstrukcję i potrzebują częstszego wylewania niż dwukomorowe o takiej samej łącznej wielkości. Sprawdź naszą ofertę najtrwalszych zbiorników!

Szamba betonowe Oborniki Śląskie

Szambo betonowe Oborniki Śląskie

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja najlepszej ceny oraz najwyższej trwałości. Dostarczamy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych wielkościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią zrealizujemy dla was także zbiorniki o niestandardowych wielkościach, specjalnie dopasowanych do potrzeb konkretnej posesji oraz liczby domowników, którzy będą używali wody. Zobacz nasz cennik i przekonaj się, że realizacja szamba to prawidłowa inwestycja. Najkorzystniejszym rozwiązaniem będą szamba dwukomorowe. To duże pojemniki z betonu, które pomagają dzięki drobnoustrojom filtrować części stałe z szamba i wylewać czystą wodę prosto do ziemi. Jeżeli nie wiesz, które szambo betonowe wybrać, skontaktuj się z firmowym przedstawicielem, który chętnie podpowie, jaki rodzaj zbiornika jest odpowiedni dla potrzeb Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Oferujemy prefabrykaty, które są przygotowane do natychmiastowego wkopania w ziemi. Polecamy zlecić u nas również szambo z koparką, to jest pełną usługę wykopania wykopu pod szambo z montażem. Później ekipa wykwalifikowanych monterów podłączy szambo betonowe do odpływu i zasypie zbiornik. Proponujemy też zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które wyróżniają się długowiecznością lepszą aniżeli plastikowe. Dobry zbiornik pozwoli pozyskać za darmo wodę z opadów i wykorzystywać ją do nawadniania roślin podczas upałów. Deszczówka doskonale nadaje się również do prac gospodarczych, na przykład czyszczenie chodnika albo samochodu. Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji i konsultacji z przedstawicielem, który pomoże, który zbiornik betonowy na szambo jest odpowiedni dla Twoich potrzeb.