Szamba betonowe Oława

Budowa domu to zaawansowane wyzwanie, w którym niezbędne będzie stosowanie nowoczesnych technologii zapewniających bezawaryjne korzystanie. Jako producent szamb zapewniamy tworzenie szamb, które wypełniają niezbędne normy określone przepisami. Do budowy szamb wykorzystujemy produkty od sprawdzonych dostawców. Dbamy o wykorzystanie zaawansowanych technik produkcji, aby nasze szamba betonowe okazały się trwałe i wodoszczelne. Ich solidna struktura to najważniejszy element świadczący o wytrzymałości wyrobu. Beton to od dawna stosowany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą przetrwać aż kilkaset lat! Szambo betonowe to jednorazowy koszt, do jakiego należy doliczyć jeszcze cenę eksploatacji. Zazwyczaj instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o wielkości umożliwiającym opróżnianie ścieków raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną konstrukcję i wymagają częstszego opróżniania aniżeli dwukomorowe o takiej samej łącznej wielkości. Zobacz naszą ofertę najtrwalszych szamb!

Szamba betonowe Oława

Szambo betonowe Oława

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja najlepszej ceny oraz najwyższej trwałości. Oferujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych pojemnościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią zrealizujemy dla Ciebie również prefabrykaty o niestandardowych wielkościach, najlepiej dopasowanych do potrzeb Twojej działki oraz liczby mieszkańców, którzy będą korzystali z wody. Zobacz nasz cennik i przekonaj się, że budowa szamba to korzystna inwestycja. Najkorzystniejszym rozwiązaniem będą szamba dwukomorowe. To pojemne pojemniki z betonu, które pomagają dzięki bakteriom filtrować części stałe z nieczystości i przepuszczać oczyszczoną wodę wprost do ziemi. Jeżeli nie masz pewności, jakie szambo betonowe wybrać, skonsultuj się z firmowym przedstawicielem, który chętnie podpowie, jaki rodzaj szamba będzie najlepszy dla wymagań Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy elementy, które są gotowe do natychmiastowego wkopania w ziemi. Można zamówić u nas także szambo z koparką, czyli kompleksową usługę wykopania dołu pod szambo z montażem. Później zespół doświadczonych instalatorów podłączy szambo betonowe do kanalizacji i zasypie zbiornik. Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które cechują się wytrzymałością lepszą aniżeli z tworzywa. Taki zbiornik pomoże pozyskać za darmo wodę z opadów i wykorzystywać ją do podlewania roślin w czasie suszy. Woda doskonale nadaje się także do prac gospodarczych, takich jak czyszczenie kostki lub samochodu. Zachęcamy do sprawdzenia naszych realizacji i konsultacji z pracownikiem, który pomoże, który zbiornik betonowy na szambo będzie odpowiedni dla Twoich potrzeb.