Szamba betonowe Olszyna

Budowa domu to zaawansowane przedsięwzięcie, w którym ważne jest stosowanie nowoczesnych technologii zapewniających bezawaryjne użytkowanie. Jako producent szamb oferujemy budowę szamb, które wypełniają niezbędne normy wymagane przepisami. Do budowy zbiorników wykorzystujemy surowce od certyfikowanych dostawców. Dbamy o stosowanie najnowocześniejszych technologii produkcji, aby nasze szamba betonowe były trwałe i nieprzeciekające. Ich solidna budowa to główny czynnik mówiący o wytrzymałości produktu. Beton to od lat wykorzystywany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą wytrzymać nawet setki lat! Szambo betonowe to jednokrotny koszt, do jakiego należy dołożyć jeszcze koszty eksploatacji. Zazwyczaj wykonuje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze umożliwiającym opróżnianie szamba raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają prostszą konstrukcję i potrzebują częstszego opróżniania aniżeli dwukomorowe o identycznej łącznej pojemności. Zobacz naszą ofertę najtrwalszych szamb!

Szamba betonowe Olszyna

Szambo betonowe Olszyna

Nasze zbiorniki betonowe to pewność atrakcyjnej ceny oraz wysokiej wodoszczelności. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych wielkościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z przyjemnością zrealizujemy dla was również prefabrykaty o niezwykłych wielkościach, specjalnie dostosowanych do wymagań Twojej działki oraz ilości domowników, którzy będą używali kanalizacji. Przejrzyj nasz cennik i upewnij się, że budowa szamba to korzystna decyzja. Najkorzystniejszym wyborem będą szamba dwukomorowe. To duże zbiorniki z betonu, które pomagają dzięki bakteriom oczyszczać części stałe z nieczystości i wylewać oczyszczoną wodę wprost do gruntu. Jeśli nie masz pewności, jakie szambo betonowe wybrać, skontaktuj się z naszym przedstawicielem, który z przyjemnością podpowie, jaki rodzaj zbiornika jest odpowiedni dla potrzeb Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Oferujemy szamba, które są przygotowane do bezpośredniego wkopania w gruncie. Polecamy zamówić u nas także szambo z koparką, to jest kompleksową usługę wykopania dołu pod szambo z montażem. Następnie zespół doświadczonych monterów zainstaluje szambo betonowe do kanalizacji i zakopie zbiornik. Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które wyróżniają się wytrzymałością wyższą niż z tworzywa. Taki zbiornik pomoże pozyskać za darmo wodę z deszczu i wykorzystywać ją do podlewania roślin w czasie suszy. Woda doskonale nadaje się także do prac przydomowych, na przykład czyszczenie podjaszdu lub samochodu. Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji i kontaktu z pracownikiem, który pomoże, jaki zbiornik betonowy na szambo jest najlepszy dla Waszych potrzeb.