Szamba betonowe Piechowice

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej działalności. Zajmujemy się ich produkcją, ale również transportowaniem, robieniem dołów pod szambo oraz montażem. Posiadamy swoją flotę, dlatego wykonanie prac instalacyjnych w dalekim rejonie to dla nas nie problem. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na swoje wyroby, szczególnie gdy inwestor zamówi prace kompleksowe, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla klienta zatrudnienie sprawnej ekipy, która upora się z usługami montażu zbiornika w krótkim czasie. Dlatego też naszym odbiorcom proponujemy kompleksowe prace związane z budową zbiornika bezodpływowego, ponieważ to zaoszczędzenie energii oraz funduszy. Mamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni zadowoleni z wybudowanego zbiornika, dlatego z przyjemnością doradzamy w zakresie wyboru właściwej pojemności szamba.

Szamba betonowe Piechowice

Producent szamb ceny Piechowice

Nasze ceny zależne są od pojemności zbiornika oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej zaawansowane – dają opcję nie tak częstego wylewania szamba, bo część nieczystości można filtrować i przesączać prosto do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie gdy nie ma sposobności zgodnego z prawem wkopania zbiornika dwukomorowego. Należy pamiętać, że odprowadzanie ścieków na pole jest karalne grzywną. Trzeba zatem kupić taki typ szamba, który pozwoli na rzadkie wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób zgodny z prawem oraz ekologiczny. Możemy dotransportować zamówiony zbiornik na działkę klienta na każdą odległość. Większe trasy będą jednak łączyć się z większym kosztem pracy. Wspieramy w profesjonalnym doradztwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, który typ szamba będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najczęściej wybierany typ. Specjalny, gęsty beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza komorę szamba i nie wpływają do wód gruntowych. Ścieki to prawdopodobne ogromne zanieczyszczenie toksykologiczne, toteż funkcjonują rygorystyczne reguły ich montowania. Nasze szamba budowane są z betonu, który spełnia wymagania w kwestii ekologii, a przy okazji są trwałe i mogą służyć wiele dekad. Stosujemy innowacyjne technologie do produkcji prefabrykatów i posiadamy specjalne certyfikaty potwierdzające jakość naszych wyrobów. Zapraszamy do rozmowy z naszym pracownikiem, który podpowie, jak wybrać odpowiednią pojemność szamba zależnie od liczby domowników i uśrednionej ilości ścieków, jaką każdy z nich wytwarza.