Szamba betonowe Pieńsk

Zbiorniki na szambo to zasadnicza usługa naszej działalności. Trudnimy się ich produkcją, lecz także dowożeniem, robieniem wykopów pod komorę oraz instalacją. Posiadamy własną flotę, dlatego wykonanie prac montażowych w dalekim rejonie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na swoje wyroby, szczególnie gdy inwestor wybierze usługi kompleksowe, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla Ciebie znalezienie szybkiej firmy, która upora się z pracami montażu szamba w krótkim czasie. Dlatego właśnie naszym odbiorcom proponujemy kompleksowe usługi związane z wykopaniem zbiornika bezodpływowego, ponieważ to oszczędność energii oraz funduszy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z wybudowanego zbiornika, dlatego chętnie doradzamy w kwestii wyboru właściwej pojemności szamba.

Szamba betonowe Pieńsk

Producent szamb ceny Pieńsk

Nasze ceny uzależnione są od pojemności szamba oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej zaawansowane – dają opcję nie tak częstego wylewania szamba, ponieważ część nieczystości daje się oczyszczać i wylewać wprost do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie gdy nie ma sposobności legalnego wybudowania szamba dwukomorowego. Należy pamiętać, że odprowadzanie ścieków na pole jest karalne karą pieniężną. Trzeba zatem kupić taki rodzaj szamba, który pozwoli na niezbyt częste wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Jesteśmy w stanie dotransportować wybrany prefabrykat na działkę klienta na każdą odległość. Dalsze odległości będą jednak wiązać się z większym kosztem usługi. Wspieramy w profesjonalnym poradnictwie – zadzwoń do nas i dowiedz się, który rodzaj szamba będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najchętniej wybierany typ. Odpowiedni, wodoodporny beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza ściankę szamba i nie wpływają do wód gruntowych. Ścieki to prawdopodobne duże zanieczyszczenie biologiczne, toteż funkcjonują ścisłe przepisy ich budowania. Nasze szamba budowane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ochrony środowiska, a przy tym są wytrzymałe i potrafią funkcjonować wiele dziesiątek lat. Stosujemy innowacyjne technologie do budowy zbiorników i mamy odpowiednie zaświadczenia zaświadczające jakość naszych produktów. Zapraszamy do kontaktu z naszym reprezentantem, który podpowie, jak kupić odpowiednią pojemność szamba zależnie od liczby domowników i potencjalnej ilości nieczystości, jaką każdy z nich produkuje.