Szamba betonowe Pieszyce

Realizacja domu to skomplikowane wyzwanie, w którym istotne jest wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań zapewniających bezawaryjne korzystanie. Jako producent szamb zapewniamy budowę szamb, które wypełniają wszelkie normy określone przepisami. Do produkcji zbiorników stosujemy surowce od najlepszych dostawców. Troszczymy się o wykorzystanie zaawansowanych technik produkcji, aby nasze szamba betonowe okazały się trwałe i nieprzeciekające. Ich zwarta struktura to główny czynnik mówiący o wysokiej klasie produktu. Beton to od lat stosowany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować aż kilkaset lat! Szambo betonowe to jednorazowy koszt, do którego trzeba doliczyć jeszcze cenę asenizacji. Zazwyczaj instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o wielkości pozwalającym na opróżnianie szamba raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają prostszą konstrukcję i potrzebują częstszego opróżniania niż dwukomorowe o takiej samej łącznej pojemności. Zobacz naszą propozycję najtrwalszych zbiorników!

Szamba betonowe Pieszyce

Szambo betonowe Pieszyce

Nasze zbiorniki betonowe to pewność atrakcyjnej ceny oraz najwyższej trwałości. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych pojemnościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią zrealizujemy dla Ciebie również zbiorniki o niestandardowych wielkościach, najlepiej dostosowanych do potrzeb konkretnej posesji oraz ilości domowników, którzy będą korzystali z kanalizacji. Przejrzyj nasz cennik i przekonaj się, że realizacja zbiornika to prawidłowa decyzja. Najkorzystniejszym rozwiązaniem będą szamba dwukomorowe. To pojemne pojemniki z betonu, które pomagają dzięki drobnoustrojom oczyszczać elementy stałe z szamba i wylewać czystą wodę prosto do gruntu. Jeżeli nie masz pewności, które szambo betonowe wybrać, skontaktuj się z firmowym przedstawicielem, który chętnie podpowie, jaki typ szamba będzie odpowiedni dla potrzeb Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Oferujemy szamba, które są gotowe do bezpośredniego wkopania w ziemi. Możesz zlecić u nas również szambo z koparką, to jest pełną usługę przygotowania dołu pod szambo z montażem. Następnie ekipa wykwalifikowanych instalatorów przyłączy szambo betonowe do odpływu i zakopie zbiornik. Proponujemy też zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które cechują się wytrzymałością lepszą niż z tworzywa. Taki zbiornik pozwoli czerpać za darmo wodę z deszczu i wykorzystywać ją do podlewania warzyw w czasie upałów. Woda doskonale nadaje się również do prac przydomowych, na przykład czyszczenie chodnika lub auta. Zachęcamy do obejrzenia naszych produktów i konsultacji z przedstawicielem, który doradzi, który zbiornik betonowy na szambo jest odpowiedni dla Twoich potrzeb.