Szamba betonowe Polanica-Zdrój

Zbiorniki na szambo to główna usługa naszej działalności. Trudnimy się ich wytwarzaniem, ale również transportowaniem, wykonywaniem wykopów pod komorę i montażem. Mamy swoją flotę, toteż wykonanie prac montażowych w odległym regionie to dla nas nie problem. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na nasze wyroby, szczególnie gdy klient zamówi prace kompleksowe, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie zatrudnienie szybkiej ekipy, która poradzi sobie z usługami wykopania zbiornika w ekspresowym czasie. Dlatego też swoim odbiorcom polecamy kompleksowe prace związane z budową zbiornika bezodpływowego, ponieważ to oszczędność energii oraz pieniędzy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z nowego zbiornika, więc z przyjemnością udzielamy rad w kwestii wyboru właściwej pojemności szamba.

Szamba betonowe Polanica-Zdrój

Producent szamb ceny Polanica-Zdrój

Nasze ceny zależne są od wielkości zbiornika i jego typu. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają możliwość nie tak częstego opróżniania szamba, ponieważ część nieczystości można filtrować i przesączać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza gdy nie ma możliwości zgodnego z prawem wkopania zbiornika dwukomorowego. Warto wiedzieć, że odprowadzanie ścieków na pole jest karalne grzywną. Trzeba zatem wybrać taki typ szamba, który pozwoli na rzadkie wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz przyjazny dla środowiska. Jesteśmy w stanie zawieźć zamówiony zbiornik na działkę odbiorcy na dowolną odległość. Dalsze odległości będą jednak łączyć się z wyższym kosztem usługi. Pomagamy w profesjonalnym doradztwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, jaki typ szamba będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najczęściej wybierany typ. Specjalny, wodoodporny beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód gruntowych. Szambo to prawdopodobne ogromne zanieczyszczenie toksykologiczne, toteż funkcjonują rygorystyczne reguły ich budowania. Nasze szamba budowane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ochrony środowiska, a przy okazji są trwałe i potrafią służyć wiele dziesiątek lat. Stosujemy nowoczesne narzędzia do budowy prefabrykatów i posiadamy odpowiednie certyfikaty zaświadczające jakość naszych wyrobów. Zachęcamy do rozmowy z naszym reprezentantem, który doradzi, jak kupić odpowiednią pojemność zbiornika zależnie od liczby domowników i potencjalnej objętości nieczystości, jaką każdy z nich produkuje.