Szamba betonowe Prochowice

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej firmy. Trudnimy się ich wytwarzaniem, ale również dowożeniem, robieniem wykopów pod komorę oraz instalacją. Mamy swoją koparkę, dlatego wykonanie usług instalacyjnych w odległym regionie to dla nas nie problem. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na nasze wyroby, zwłaszcza gdy inwestor wybierze usługi kompletne, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie zatrudnienie szybkiej firmy, która upora się z pracami montażu szamba w ekspresowym tempie. Dlatego też naszym odbiorcom polecamy pełne usługi związane z wykopaniem zbiornika bezodpływowego, gdyż to zaoszczędzenie czasu oraz funduszy. Mamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z nowego zbiornika, dlatego chętnie doradzamy w kwestii kupna właściwej pojemności szamba.

Szamba betonowe Prochowice

Producent szamb ceny Prochowice

Nasze ceny uzależnione są od wielkości zbiornika oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają możliwość nie tak częstego wylewania szamba, bo część nieczystości można filtrować i wylewać prosto do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, szczególnie gdy nie ma możliwości zgodnego z prawem wybudowania zbiornika dwukomorowego. Należy wiedzieć, że odprowadzanie ścieków na pole jest zagrożone grzywną. Trzeba więc wybrać taki typ szamba, który pozwoli na rzadkie wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz przyjazny dla środowiska. Potrafimy zawieźć wybrany prefabrykat na działkę odbiorcy na każdą odległość. Dalsze odległości mogą jednak łączyć się z wyższym kosztem pracy. Pomagamy w profesjonalnym doradztwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, jaki typ zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najczęściej wybierany typ. Odpowiedni, wodoodporny beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. przedostają się poza ściankę szamba i nie zanieczyszczają wód podziemnych. Szambo to potencjalne ogromne zanieczyszczenie biologiczne, dlatego funkcjonują rygorystyczne przepisy ich montowania. Nasze zbiorniki wykonywane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ochrony środowiska, a przy okazji są trwałe i mogą funkcjonować wiele dekad. Stosujemy innowacyjne technologie do produkcji prefabrykatów i mamy odpowiednie zaświadczenia potwierdzające jakość naszych produktów. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak wybrać odpowiednią pojemność zbiornika w zależności od liczby domowników i uśrednionej objętości nieczystości, jaką każdy z nich produkuje.