Szamba betonowe Prusice

Realizacja domu to skomplikowane przedsięwzięcie, w którym ważne będzie wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań zapewniających bezawaryjne korzystanie. Jako producent szamb oferujemy tworzenie szamb, które spełniają wszelkie normy wymagane przepisami. Do budowy zbiorników wykorzystujemy surowce od najlepszych dostawców. Troszczymy się o wykorzystanie zaawansowanych technologii produkcji, aby nasze szamba betonowe były trwałe i wodoszczelne. Ich zwarta budowa to najważniejszy czynnik mówiący o wysokiej klasie produktu. Beton to od lat stosowany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować nawet setki lat! Szambo betonowe to jednorazowy koszt, do którego trzeba dołożyć jeszcze cenę asenizacji. Standardowo buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze umożliwiającym wylewanie ścieków raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną konstrukcję i potrzebują częstszego wylewania aniżeli dwukomorowe o identycznej łącznej pojemności. Zobacz naszą propozycję najlepszych zbiorników!

Szamba betonowe Prusice

Szambo betonowe Prusice

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja atrakcyjnej ceny oraz wysokiej trwałości. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o wielu pojemnościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią zrealizujemy dla Ciebie także prefabrykaty o niezwykłych wymiarach, specjalnie dostosowanych do potrzeb konkretnej posesji oraz liczby mieszkańców, którzy będą używali kanalizacji. Zobacz nasz cennik i upewnij się, że realizacja szamba to korzystna inwestycja. Najlepszym wyborem są szamba dwukomorowe. To duże pojemniki z betonu, które pozwalają dzięki drobnoustrojom filtrować elementy stałe z szamba i przepuszczać oczyszczoną wodę prosto do ziemi. Jeśli nie wiesz, jakie szambo betonowe zakupić, skonsultuj się z naszym reprezentantem, który z przyjemnością doradzi, jaki typ zbiornika będzie odpowiedni dla potrzeb Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Oferujemy elementy, które są przygotowane do bezpośredniego zakopania w gruncie. Polecamy zamówić u nas również szambo z koparką, czyli pełną usługę wykopania dołu pod szambo z montażem. Później ekipa wykwalifikowanych instalatorów podłączy szambo betonowe do odpływu i zakopie zbiornik. Proponujemy też zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które wyróżniają się wytrzymałością lepszą aniżeli z tworzywa. Dobry zbiornik pozwoli czerpać za darmo wodę z opadów i wykorzystywać ją do nawadniania warzyw podczas upałów. Woda doskonale nadaje się także do prac gospodarczych, na przykład mycie kostki lub samochodu. Zachęcamy do obejrzenia naszych produktów i kontaktu z przedstawicielem, który doradzi, jaki zbiornik betonowy na szambo jest najlepszy dla Twoich potrzeb.