Szamba betonowe Przemków

Zbiorniki na szambo to zasadnicza domena naszej działalności. Zajmujemy się ich produkcją, lecz również transportowaniem, robieniem dołów pod komorę oraz instalacją. Mamy swoją flotę, dlatego realizacja usług montażowych w odległym regionie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze wyroby, zwłaszcza gdy klient wybierze prace kompletne, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie znalezienie szybkiej firmy, która poradzi sobie z pracami montażu zbiornika w krótkim tempie. Dlatego właśnie swoim klientom polecamy pełne prace związane z budową zbiornika bezodpływowego, gdyż to oszczędność czasu oraz pieniędzy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z nowego szamba, więc z przyjemnością udzielamy rad w kwestii kupna właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Przemków

Producent szamb ceny Przemków

Nasze ceny uzależnione są od pojemności zbiornika oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej skomplikowane – dają opcję nie tak częstego opróżniania szamba, bo część nieczystości daje się filtrować i przesączać prosto do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie gdy nie ma możliwości zgodnego z prawem wkopania zbiornika dwukomorowego. Należy wiedzieć, że wylewanie nieczystości na podwórko jest karalne grzywną. Trzeba zatem kupić taki rodzaj szamba, który umożliwi niezbyt częste opróżnianie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Potrafimy dotransportować wybrany zbiornik na działkę odbiorcy na każdą odległość. Dalsze trasy będą jednak wiązać się z większym kosztem pracy. Pomagamy w profesjonalnym doradztwie – zatelefonuj do nas i dowiedz się, jaki rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej wybierany rodzaj. Odpowiedni, gruby beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód podziemnych. Szambo to potencjalne ogromne zanieczyszczenie biologiczne, dlatego funkcjonują ścisłe zasady ich montowania. Nasze zbiorniki budowane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ochrony środowiska, a przy okazji są trwałe i mogą służyć wiele dekad. Wykorzystujemy innowacyjne technologie do produkcji zbiorników i mamy odpowiednie certyfikaty zaświadczające jakość naszych wyrobów. Zapraszamy do rozmowy z naszym przedstawicielem, który podpowie, jak wybrać właściwą pojemność szamba zależnie od liczby mieszkańców i uśrednionej ilości nieczystości, jaką każdy z nich produkuje.